נער ישראלי - אלוף העולם בטניס עד גיל 14

ישי עוליאל מרמלה, ניצח בגמר טורניר "אורנג' בול" היוקרתי בפלורידה והפך לאחד מתשעה שחקנים בהיסטוריה שעשו זאת פעמיים, אחרי שהוכתר לאלוף גם לפני שנתיים - כשהיה בן 12. יו"ר איגוד הטניס הישראלי החמיא לו: "גאים בו לא רק על המקצוענות במגרש והכשרון, אלא גם על האופי החזק"

כבוד עולמי: עוליאל עם הגביע (איגוד הטניס)

יש עתיד לטניס הישראלי: ישי עוליאל מרמלה זכה הערב (שלישי) באליפות העולם עד גיל 14. מדובר בהישג מרשים במיוחד, לאחר שלפני שתיים זכה עוליאל באותה תחרות כשהיה בן 12 ובכך הפך לתשיעי בהיסטוריה שזוכה בתואר היוקרתי פעמיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התחרות שנערכה בפלורידה שבארה"ב נקראת "אורנג' בול" ובגמר גבר עוליאל על צ'ן ג'וי הו מטאיוואן בתוצאה 5:7 5:7. יו"ר איגוד הטניס הישראלי אסי טוכמייר אמר בעקבות הזכייה כי "כבוד גדול שיש לנו ספורטאי כזה. איגוד הטניס הישראלי גאה בו לא רק על המקצוענות במגרש והכשרון אלא גם על האופי החזק שהפגין כמקצוען אמיתי".

"ישי שמר על צניעות ושפיות"

טוכמייר הזכיר את זכייתו הקודמת של אוליאל בתואר ואמר כי "לא הרבה ילדים יכלו לעבור את מה שהוא עבר - כתבות בעיתונים, טלוויזיה וטלפון מראש הממשלה בנימין נתניהו, שבירך אותו על ההישג הגדול לפני שנתיים - אך ישי שמר על צניעות ושפיות, לא התבלבל לרגע והמשיך להתקדם כל הזמן ממש כמו אלוף אמיתי".

לפני שנתיים סיפק עוליאל טורניר מדהים, שבמהלכו נחל הפסד רק במערכה אחת. הוא הביס בגמר את יריבו מהאי ארובה שבקריביים בשתי מערכות בתוצאות 3:6 ו-1:6.