בדיון הגירושין: הצילה חיי בעלה

זוג רופאים שהגיע לדיון בבית המשפט לענייני משפחה שבבני ברק, נקלע לסיטואציה מסוכנת, כשלפתע התמוטט הבעל - ואיבד הכרתו. אשתו התעשתה במהרה - והעניקה לו טיפול רפואי שהציל את חייו. הוא פונה לבית החולים איכילוב שבתל אביב

על מדרגות הרבנות: טיפלה בגרושה שהתמוטט (חדשות 2)

למרות האיבה הגלויה השוררת בדרך כלל בין זוגות הבאים במעמד הגירושין, מתברר כי ברגעי מצוקה כל המחלוקות נשכחות: זוג רופאים שהחליטו "לפרק את החבילה", הגיעו לבית הדין לענייני משפחה שברמת גן - אך לפתע חש הבעל בליבו ואיבד את הכרתו. אישתו מיהרה להעניק לו טיפול רפואי והצילה את חייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בשעות הצהריים, אז הגיעו בני הזוג לדיון בעניינם באחד מאולמות המשפט, שבמהלכו חש הבעל מחושים בליבו, ככל הנראה מהמעמד המלחיץ.  למקום הוזעקו פרמדיקים, אך כשהגיעו למקום הייתה גרושתו של הבעל בעיצומו של טיפול רפואי שהעניקה לבעלה לשעבר.

בנקודה זו לקחו הפרמדיקים פיקוד על האירוע, והמשיכו את הטיפול בגרוש המעולף. "אחרי כמה דקות הצלחנו לייצב את מצבו והדופק חזר לפעילות סדירה", סיפר אלי שבתאי, חובש מתנדב של "איחוד הצלה" בני ברק, והוסיף: "לשמחתנו, הצלנו את חייו של האיש". לאחר מכן פונה הבעל להמשך טיפול בבית החולים איכילוב שבתל אביב.