לי קורזיץ נחתה בישראל: "לא צריך להכפיש"

הגולשת הישראלית לי קורזיץ נחתה אמש בישראל והבהירה כי היא מאוכזבת מהביקורת שנשמעה על הספורטאים. "נתתי מעצמי 100% ולא צריך להכפיש, התקציב הולך לביטחון ולא לספורט", אמרה. היום יתחרו במשחקים המתעמלת נטע ריבקין ונבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית

אחרי שהפסידה בקרב על מדליה באולימפיאדת לונדון 2012, נחתה אמש בישראל הגולשת הישראלית לי קורזיץ. בנתב"ג חיכו לה אוהדים רבים ובני משפחה שהיו נרגשים לראותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני נתתי מעצמי 100% בתחרות", הבהירה קורזיץ עם נחיתתה. "במשך שבוע שלם הייתי בשלישייה המובילה וביום באחרון בשיוט של רבע שעה, נפלתי מהמקום השני אבל זה לא אומר כלום על הדרך הארוכה וכל מה שעברתי".

קורזיץ הדגישה כי לא אהבה את גל הביקורות של הספורטאים. "מבחינת ביקורות אי אפשר להתעלם מזה שבסך הכל אנו מדינה שיש בה הרבה דברים ביטחוניים והתקציבים הולכים למקומות אחרים", ציינה קורזיץ. "לא צריך להכפיש אף אחד כי התוצאות הלא טובות לא באו מהספורטאים".

בנוסף, היום יתחרו באולימפיאדה נטע ריבקין, בסיבובים השלישי והרביעי בקרב רב אישי בהתעמלות אמנותית ונבחרת ישראל בסיבוב השני בקרב רב קבוצתי בהתעמלות אומנותית. ריבקין מדורגת במקום ה-14 בדירוג הכללי ותנסה להגיע לגמר.