הספורטאים חזרו מאוכזבים מלונדון: "להסיק מסקנות"

לראשונה מזה 24 שנים לא תהיה, כפי הנראה, מדליה אולימפית לישראל, והאכזבה הגדולה ניכרה היטב בפניהם של חלק מחברי המשלחת שנחתו לפנות בוקר בנתב"ג. אריק זאבי: "צריך להתמודד כל אחד בגזרה שלו". השחיין יעקב טומרקין מסתכל כבר לעתיד: "שמח שהצלחתי לשפר את המיקום - הפנים לריו"

חזרו לארץ - בלי מדליה: חלק מחברי המשלחת הישראלית לאולימפיאדת לונדון נחתו לפנות בוקר בנתב"ג לאחר שסיימו אתם חלקם בתחרויות. הג'ודוקא אריק זאבי התייחס לכישלון המשלחת ואמר: "צריך להסיק את המסקנות". השחיין יעקב טומרקין, שהגיע לגמר ב-200 גב וסיים שביעי, הבהיר: "הפנים כבר לריו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני משפחות וחברים קיבלו את פניהם של הספורטאים הישראלים, שחזרו רובם מאוכזבים. טומרקין, אחת מנקודות האור של המשלחת שקבע שיא ישראלי חדש, הדגיש: "המטרה היא תמיד לשפר את המיקום, להיות הכי טובים שיש. אני שמח שאני הראשון שהצלחתי לשפר את המיקום והפנים כבר לריו".

אריק זאבי, שנכנע כבר בסיבוב הראשון לִיריבו אחרי קרב שנמשך 43 שניות בלבד, נשמע מאוכזב: "אלכס ולי היו גם הם במרחק נגיעה מהמדליה וגם שווים מדליה. לא נעים לי בעיקר מהמשלחת".

זאבי: היו ציפיות גבוהות, זה לא נעים

זאבי הוסיף: "למרות שיצאנו עם ציפיות מאוד גבוהות, בסופו של דבר, זאת כנראה המשלחת הראשונה שתחזור בלי מדליה מאז ברצלונה. זה לא נעים, אבל זה המצב, צריך להתמודד כל אחד בגזרה שלו, צריך להסיק את המסקנות ולהחליט לאן הוא הולך".

אתמול נגוזה התקווה למדליה ישראלית באולימפיאדת לונדון, כשהגולשת לי קורזיץ סיימה את המקצה האחרון במקום התשיעי, ודורגה בסופו של דבר במקום השישי בדירוג הכללי.