תל אביב: בן 15 נהרג לאחר שעמוד כדורסל נפל עליו

הנער שיחק עם חבריו במגרש כדורסל של בית ספר בצפון תל אביב, כשהעמוד קרס ופגע בעוצמה בראשו. ככל הנראה, הוא נתלה על הטבעת ואז ניתק עמוד הסל מהרצפה. צוות מד"א שהגיע למקום מצא אותו מחוסר הכרה ונאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע

עמוד הכדורסל שקרס, הערב (חדשות 2)

עוד אסון במהלך החופש הגדול: נער בן 15 מת הערב כששיחק כדורסל עם חבריו במגרש בית ספר בתל אביב ולפתע קרס הסל ופגע בראשו. צוותי מד"א שהוזעקו למקום מצאו אותו כשהוא מחוסר הכרה, ונאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי חקירה ראשונית עולה, כי הנער וחבריו שיחקו בחצר בית הספר ברחוב שמואל תמיר בצפון תל אביב. ככל הנראה, במהלך המשחק הוא נתלה על הטבעת, והעמוד כולו ניתק מהאדמה ונפל עליו. הנער נפגע אנושות בראשו ומת כעבור זמן קצר.

אלון פרידמן, פראמדיק מד"א שהגיע לזירת האירוע, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "ראינו נער מחוסר הכרה במגרש הכדורסל. במהלך המשחק כל מבנה הסל נפל עליו ופגע  בראשו. מצאנו אותו ללא דופק וללא נשימה. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

 עדת ראייה: ניסיתי לעשות לו החייאה

 

אינה, עדת ראייה שגרה סמוך למקום האירוע סיפרה: "אני גרה בבניין ממש מעל. שמעתי את הנפילה של הסל ואת הצעקות, התקשרתי במהירות למד"א ולמשטרה ורצתי למטה. ניסיתי לעשות לו החייאה, מה שיכולתי. עד שהגיעו כוחות של מד"א לא היה להם כבר מה לעשות".

צוותים של משטרת ת"א צפון הוזעקו לזירת האירוע ופתחו בחקירה בשיתוף העירייה. למקום הגיעו בני משפחה רבים של הנער וכמה מחבריו שהיו נסערים מאוד. אביו של אחד מהנערים אף תקף צוות של אחד מכלי התקשורת.

בחודש מרס האחרון קרס עמוד תאורה באמצע מתחם של תנועת הצופים ברמת אביב בתל אביב, ופצע באורח קשה מאוד נער בן 17. העמוד בגובה 15 מטרים קרס ללא כל התרעה מוקדמת על חבורת נערים ששהו במקום במסגרת הכנות ל"פורימון" השנתי.