הפגנה: "רק ביבי יכול להביא את ביבר לארץ"

בזמן שראש הממשלה התייצב לדיון על דוח אסון הכרמל בכנסת, התגודדו עשרות מעריצות של ג'סטין ביבר וקראו לנתניהו לעזור להן להביא את הכוכב להופיע שוב בישראל. "אם הוא יכול להוריד מחירים הוא גם יכול להביא את ג'סטין לישראל", הסבירו המפגינות

הפגנה: תביאו את ביבר לארץ (חן תמים וליאור חאוזי)

אחרי שהציפו את עמוד הפייסבוק של ראש הממשלה בנימין נתניהו בדרישה להביא את ג'סטין ביבר שוב לישראל, יוצאות המעריצות של כוכב הנוער הצעיר לרחובות.

עשרות ילדות ונערות הפגינו אתמול בבאר שבע, כשהן נושאות שלטים עם תמונות של הזמר הנערץ עליהן ושרות את להיטיו. המעריצות הצעירות סיפרו כי פנו לביבר בעמוד האינטרנט הרשמי שלו מספר פעמים בבקשה שיגיע פעם נוספת לארץ הקודש, אך לא קיבלו מענה. במקום להרים ידיים, הן החליטו לעשות הכול כדי להגשים את חלומן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהתחלה הייתה זו התקפה וירטואלית על עמוד הפייסבוק של נתניהו. "אם תביא את ג'סטין, תנצח את הבחירות", כתבה אחת המעריצות על הוול של ראש הממשלה. "מה כל כך קשה להביא אותו? אנחנו דורשים את ביבר", פסקה אחרת בעקשנות.

במקביל למאבק האינטרנטי, יצאו "הבילבריות" להפגין ולהשמיע גם את קולן במרכז קניות בבאר שבע. "יש הרבה בנות שפספסו את ההופעה שלו וממש חולמות לראות אותו", הסביר יניב גלמן, אחד ממארגני ההפגנה, "בגלל שקשה להגיע לג'סטין ולמנהל שלו, התקווה היא שבאמצעות ההפגנה הזו הפניות יגיעו אליו".

חבורת המפגינות שוב פנתה לראש הממשלה להתערב ולהרים את הכפפה. "רק ביבי יכול להביא את ביבר", הכריזו שתיים מהן, חן ונוי והוסיפו: "אם הוא יכול להוריד מחירים הוא גם יכול להביא את ג'סטין לישראל".

העוברים והשבים אומנם לא ממש הבינו על מה כל המהומה, אך המעריצות נשארות אופטימיות: "ג'סטין יבוא. הוא חייב לבוא".