בן 3 טבע בבריכה בכפר רות, מצבו קשה

פרמדיקים של מד"א הוזעקו בצהריים לבריכה בכפר רות ליד מודיעין וביצעו שם החייאה בילד בן 3 שטבע בבריכת הילדים. הוא פונה במצב קשה. חובש שהיה במקום: "הייתה פאניקה, סגרו את הבריכה"

בריכת שחייה. אילוסטרציה (חדשות 2)

ילד כבן שלוש טבע בצהריים בבריכת שחייה ביישוב כפר רות ופונה במצב קשה לבית החולים תל השומר, בתום פעולות החייאה שביצעו בו פרמדיקים של מד"א בשטח. נסיבות טביעתו נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

חובש מד"א ואיחוד הצלה מודיעין עלית שהגיע למקום וטיפל בילד סיפר לחדשות 2 באינטרנט ש"הוא היה ללא דופק וללא נשימה. היינו עליו 10 דקות ואז נתנו לו תרופות והוא התחיל להגיב. היה בבריכה כונן שהוציא אותו מבריכת הילדים". 

"הייתה פאניקה רצינית וסגרו את הבריכה", הוסיף החובש. "ההורים שלו היו איתו שם והם היו בלחץ. הם גילו רק אחרי דקות שהוא לא נמצא איתם. האמא קראה תהילים והאבא היה לחוץ, שאל אם יש סיכוי".

במשטרה בודקים כעת האם מדובר ברשלנות של בעלי המקום והאם יש רישיון עסק להפעלת הבריכה.

אתמול טבע בן 10 למוות בחוף הבונים

ילד בן 10 שנכנס לשחות עם חברו בחוף הבונים אתמול, טבע למוות ונמשה על ידי ספינות של חיל הים. חברו חולץ כשהוא במצב קל. בשעה 16:10 התקבלה קריאה במד"א לאחר שמבלים בחוף זיהו את שני הילדים, שניהם בני 10, נסחפים לעומק הים. כעבור זמן קצר נמשה אחד הילדים מהמים במצב קל - אך חברו לא נמצא.

כוחות של חיל הים הוזעקו למקום בניסיון לאתר את הילד במים. כעבור זמן מה אותרה גופתו, ולאחר ניסיונות החייאה מותו נקבע במקום.

בסוף השבוע טבע ילד בן ארבע בחוף צינברי שבכינרת, הוא פונה במצב אנוש לבית החולים ואתמול נקבע מותו. מהמשטרה נמסר כי הוריו של הילד ייחקרו בחשד לגרימת מוות ברשלנות. כמו כן דיווחו כי גם המציל שפעל באזור יתוחקר. עם זאת, הדגישו במשטרה כי האחריות הבלעדית במקרים מסוג זה מוטלת על ההורים.