אכזבה לישראל: אין מדלייה לשטילוב

למרות התקוות הרבות, המתעמל הישראלי הצליח לבצע רק תרגיל בינוני בגמר תרגיל הקרקע בהתעמלות בלונדון, שמיקם אותו רק במקום השישי. השופטים העניקו לו את הציון 15.333 וניפצו את החלום הישראלי למדליה

אכזבה נוספת לישראל: המתעמל אלכס שטילוב שהיה אחת התקוות הגדולות למדלייה באולימפיאדת לונדון, סיים את תרגיל הקרקע אחר הצהריים עם ניקוד של 15.333 שלא הספיק לזכייה באחד משלושת המקומות הראשונים. בכך מסיים המתעמל הישראלי הבכיר את דרכו בלונדון בלי זכייה משמעותית - ביום ראשון הוא הגיע למקום ה-12 בקרב רב.

אלכסנדר (אלכס) שטילוב נולד לפני 25 שנים באוזבקיסטן, והחל להתמקצע בהתעמלות כבר בגיל חמש. לישראל עלה לפני עשר שנים בגיל 15 והתאמן במועדון מכבי ת"א. שטילוב נחשב מיוחד בנוף ההתעמלות בגלל הגובה שלו - 1.83 מ': 12 ס"מ יותר מהמתעמל הגבוה אחריו, מה שגורם לתרגילים שלו להיראות עוצמתיים יותר משל יתר המתחרים.

בבייג'ין נפל על הישבן

בסך הכול מחזיק שטילוב ב-12 תארים בהם מדליית כסף באליפות אירופה בברלין בשנת 2011 על תרגיל הקרקע, שתי מדליות ארד באליפות העולם בלונדון 2009, וטוקיו בשנה שעברה 2011.באולימפיאדת בייג'ין עשה הישג כשהשתחל לגמר האולימפי בתרגיל הקרקע, אך נפל על במהלך התרגיל וסיים אחרון. היום כאמור, הוא חווה אכזבה נוספת ואנחנו נשים את יהבנו בגולשת לי קורזיץ שתשוט מחרתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת