הכירו: ה"בטמן" של המחאה החברתית

איש שהתחפש לגיבור העל "בטמן", הגיע למוקדי ההפגנה בתל אביב וזעם על התנהלות הממשלה. "אני רוצה להוריד את הג'וקר מהשלטון, העיר צריכה אותי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. מוקדם יותר הצליח לעלות על במת הנאומים. והתגובות? "חלק מפחדים וחלק לא מבינים שאני ישראלי". צפו בתמונות המפתיעות

גיבור על חברתי: הפעילים הרבים שהגיעו למוקדי ההפגנה בתל אביב הופתעו לזהות את אדם מחופש לבטמן לוקח חלק פעיל במחאה. בעצרת שהתקיימה ליד מוזיאון תל אביב בהשתתפות אנשי "מאבק הפראיירים" הוא אף הצליח לעלות למספר שניות לבמה - אך הורד ממנה לאחר זמן קצר.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר האיש המחופש לבטמן: "העיר צריכה אותי עכשיו. בימים קשים כאלה שיש ג'וקר בתור ראש ממשלה במדינה, צריך שיקום גיבור מהעם - והוא בטמן. חלק מפחדים וחלק לא מבינים שאני ישראלי, אני רוצה להוריד את הג'וקר מהשלטון".

האיש המחופש סירב לחשוף את זהותו האמיתית והסביר: "חשוב להשמיע את הקול שלך ואני באתי לעזור לאזרחים בישראל כי המצב הזה לא יכול להימשך". אחד הפעילים סיפר כי דמותו של בטמן, שעוטה גלימה מושכת תשומת לב רבה בהפגנות. "אפילו גיבור על לא כנראה לא מצליח לסגור את החודש", התלוצץ אחד הפעילים.

גיבור העל הישראלי, הדגיש כי למרות מקרה הירי בארצות הברית שבוצע על ידי אדם המחופש לג'וקר, אין שום סיבה לחשוש ממנו. לדבריו, הוא בטמן האמיתי, והוא חלק מהעם והמפגינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת