מצעד השערוריות: החותר התפרע וסולק

בצירוף מקרים מדאיג עזבו היום את הכפר האולימפי שני חותרים מנבחרות שונות בשל תקריות מביכות. חותר אוסטרלי השתכר יחד עם חברי משלחת אחרת, התפרע וגרם לנזק בשווי אלפי לירות שטרלינג - הוא סולק בשל כך מההתחרויות. חותרת גרמניה עזבה את הכפר לאחר שהואשמה שבן זוגה ניאו נאצי. המשחקים האולימפיים גרסת השערוריות

החותר האוסטרלי סולק בבושת פנים (AP)

המשחקים האולימפים בלונדון לא חפים משערוריות מביכות מצד האתלטים שמראים שהרוח הספורטיבית לא נחה על כולם: חותר אוסטרלי נשלח על ידי הוועדה המארגנת לביתו לאחר שהשתכר, התפרע וגרם לנזק אדיר. "אני מתבייש עד עמקי נשמתי", אמר כשהתפכח.

ג'וש בוט' בן ה-21 לא יואשם על ידי המשטרה לאחר שהשחית שתי חנויות בבירה הבריטית וגרם לנזק בשווי 2,175 דולרים. אך העונש שקיבל - הדחה מהמשחקים האולימפיים - עשוי לכאוב לו יותר מכל קנס. מדובר במעשה מביך מאוד, אנחנו מצפים לסטנדרטים גבוהים יותר", הדגיש ראש המשלחת האוסטרלית למשחקים.

בתקרית נוספת ומביכה לא פחות, חותרת גרמנייה בשם נדיה דרגלייה עזבה את עמיתיה בכפר האולימפי בלונדון לאחר שנפוצו האשמות ברחבי לפיהן בן זוגה הוא בכיר בקהילה הניאו-נאצית במדינתה.

יו"ר הוועד הגרמני הודיע כי החותרת, שסיימה כבר את התמודדותה כחלק מנבחרת החתירה של גרמניה, עזבה לאחר שיחה ארוכה שניהלה עם קצין משטרה גרמני. "היא אמרה שהיא לא רוצה להיות נטל על המשלחת", סיפר יו"ר הוועד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת