הכבאים חלקו כבוד אחרון למפקד הנערץ

ינון יצחקי ז"ל נהרג לפנות בוקר בתאונת דרכים, שבע שנים אחרי שאיבד את בתו באותן נסיבות טרגיות. במשטרה חקרו את נהג המשאית שהיה מעורב בהתנגשות הקטלנית בחשד שחצה קו לבן רצוף וגרם לאסון

לפני כניסת השבת התקבצו בהר המנוחות שבירושלים רבים מבני משפחתו של ינון יצחקי ז"ל, מכריו וחבריו למערך הכבאות. הם ליוו אותו בדרכו האחרונה כשנטמן צמוד לקבר בתו - שלפני כשבע שנים קיפחה גם היא את חייה בתאונת דרכים.

יצחקי, בן 55 במותו, שירת במשך שנים ארוכות במכבי האש ובתפקידו האחרון פיקד על בית הספר לכבאות. לפנות בוקר הוא עשה דרכו לכיוון ביתו שבקריית ארבע, כשלפתע - בכביש 35 סמוך למושב נחושה - התנגשה מכוניתו במשאית.

פרמידיקים של מד"א הגיעו לזירה ונאלצו לקבוע את מותו במקום. נהג המשאית פונה במצב קל לטיפול בבית החולים "ברזילי" שבאשקלון. במהלך היום הוא נחקר במשטרה בחשד שגרם לתאונה הקטלנית כשחצה קו לבן רצוף.

בהלוויה בלטה נוכחותם של הכבאים הרבים שבאו, לבושים במדים, לחלוק ליצחקי ז"ל כבוד אחרון. במהלך מסע הלוויתו הוצב ארונו על כבאית - שממנה הורדה אחר כך גופתו לבית העלמין. הוא הותיר אחריו אלמנה, שלוש בנות ובן אחד.

חיילת נהרגה בצומת המוביל

כביש נוסף שדימם הלילה הוא זה שבצומת המוביל שבצפון, שם נהרגה החיילת נעם עינב (20) מהיישוב עצמון בתאונת דרכים קטלנית. הרכב שבו נסעה התנגש חזיתית במכונית אחרת ועינב נפצעה אנוש. מאוחר יותר היא מתה מפצעיה.

בשעות הצהריים נערכה הלוויתה בבית העלמין במשגב, בנוכחות קרובי משפחה וחברים. לפי החשד במשטרה, נגרמה התאונה אחרי שאחד מנהגי כלי הרכב שהיו מעורבים בה לא ציית לרמזור אדום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת