אכזבה: השייטות הישראליות נפסלו

צמד השייטות ורד בוסקילה וגיל כהן הפתיעו וסיימו את יום התחרויות הראשון במקום השלישי ובמרחק מינימלי מהצמד הבריטי במקום הראשון. זמן קצר לאחר מכן, ערערו צמד השייטות הדניות על התוצאה בטענה כי הישראליות ביצעו מהלך לא חוקי. למרבה האכזבה, הערעור התקבל והשיוט השני נפסל

סיבה לאופטימיות, בוסקילה וכהן (חדשות 2)

אכזבה לצמד השייטות הישראליות: ורד בוסקילה וגיל כהן שסיימו את יום התחרויות הראשון שלהם בדגם המפרשיות 470 במקום השלישי, ירדו במפתיע למקום נמוך יותר לאחר שהשיוט השני שלהן נפסל על ידי שופטי התחרות.

את הבוקר החלו בוסקילה וכהן מצוין, את השיוט הראשון סיימו במקום השלישי והמרשים. את השיוט השני הן פתחו בצורה חלשה, הידרדרו עד למקום ה-15, אך סיימו חזק והגיעו למצוף האחרון כשהן במקום השישי. הזוג הדני ערער על המקצה של הישראליות בטענה שביצעו מהלך לא חוקי, הערעור כאמור התקבל ובשל כך ירד דירוגן.

גם השייטת לי קורזיץ עדיין חזק בתמונת המדליות לאחר שסיימה את השיוט השישי שלה אתמול במקום ה-11 וכעת היא מדורגת במקום השלישי הכללי כשהיא מקדימה שייטת גרמניה במקום הרביעי בשש נקודות.

למרות הירידה הרגעית, עיני המשלחת הישראלית כולה נשואות כעת לעבר אתר השיט בעיירה הפסטורלית ווימות', משם עשויה להגיע המדליה הישראלית הראשונה במשחקים האולימפיים הנוכחיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת