"הפחד הכי גדול שלי התממש אתמול"

הגו'דוקא אריק זאבי מגיב להפסד הדרמטי, ומצהיר כי עדיין לא החליט על המשך דרכו. בהודעה שפרסם בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, כתב זאבי כי לא האמין שכך יסיים את הקריירה האולימפית שלו. "לא כל הסיפורים מסתיימים עם הפי אנד", כתב

אריק זאבי עם בתו, אתמול (חדשות 2)

ההפסד של הג'ודוקא אריק זאבי בקרב מול עמיתו הגרמני אתמול אחרי 43 שניות בלבד, השאיר טעם מר בקרב אוהדיו של זאבי, וגרר אלפי תגובות ושיתופים. חלק מהגולשים תקפו את זאבי, אך רבים בחרו לשבח את הישגיו לאורך השנים ותמכו בו לאחר הרגעים הקשים שעברו עליו.

"הפחד הכי גדול שלי התממש אתמול"

היום בחר זאבי להודות לכל מי שעקב ותמך ופרסם הודעה בעמוד הפייסבוק שלו שמתייחסת להפסד הצורם. "אני רוצה להודות לכולכם על התמיכה והפירגון שאני מקבל מכם. זה מרגש אותי עד מאוד לקרוא את מה שכתבתם במיוחד לאחר ההפסד המהיר אתמול", כתב זאבי. "הפחד הספורטיבי הכי גדול שלי התממש אתמול. בחלומות הכי שחורים שלי לא האמנתי שכך אסיים את הפרק האולימפי בחיי. אבל זאת עובדה וצריך לקבל אותה. החיים לפעמים מציבים לנו אתגרים וקשיים שלא צפינו וצריך לדעת להתמודד איתם. אז אני אתמודד".

"אני יודע שכולכם רציתם שאצליח ואסיים את הקריירה שלי בקול תרועה רמה. זה היה נראה הסוף המתבקש, הראוי. גם אני הרגשתי שזה מה שצריך לקרות. אבל לא כל הסיפורים מסתיימים עם הפי אנד. בכל מקרה, רוצה להגיד לכם תודה על התמיכה לאורך כל הקריירה. תמיד הרגשתי שאני מייצג את כולכם ולא רק אותי. אני יוצא לחופש עם המשפחה שלי ואז אחליט על המשך דרכי", כתב וסיים במילים: "אוהב, אריק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת