ביטלה מינוי לוטו וזכתה בהגרלה אחרונה

ע' תושבת מהצפון בת 65 העובדת במפעל החליטה לצמצם הוצאותיה וביטלה את המינוי שלה לשירות שליחת טפסי לוטו. 56 דקות לפני פקיעת מועד החברות - היא זכתה בהגרלה בסכום של 20 מיליון שקלים. "הייתי בסערת רגשות", אמרה ע' וסיפרה שהאמינה רק כשהמנכ"ל התקשר אליה בעצמו

ביטלה מינוי וזכתה בהגרלה אחרונה (מיכה שמילוביץ')

מזל בדקה ה-90: תושבת הצפון ביקשה לבטל מינוי של שירות ששלח בשמה טופסי לוטו, 56 דקות לפני שפג תוקף המינוי - זכתה ע' ב-20 מיליון שקל, כך פרסם היום העיתון "ידיעות אחרונות".

ע' בת ה-65 היא אם לילדים וסבתא לנכדים ועדיין עובדת למחייתה במפעל בצפון. בשל המצב הכלכלי היא החליטה לקצץ בהוצאות, ואחרי ארבע שנים שלחה ע' מכתב לחברה "מועדון הלוטו 6" בו היא מבקשת לסיים את ההתקשרות עימם ואת החיוב החודשי בסך 130 שקלים ב-31 ביולי.

המכתב נשלח בסוף יוני ומאז לא חשבה שעד פקיעת תוקף המינוי היא תזכה פתאם, עד שהגיע אליה שיחת טלפון ממנכ"ל החברה שביקש להיפגש בדחיפות. "כשסיפר לי שזכיתי, לא ידעתי אם הוא עובד עליי או לא. חשבתי שמישהו מנסה לשכנע אותי לחדש את המינוי".

המרחק בין הביטול הסופי של המינוי להפיכתה למיליונרית היה 56 דקות בלבד, שהפרידו בין שעת ההגרלה 23:04 לרגע שבו פג תוקף המינוי שלה בחצות, "הייתי בסערת רגשות" סיפרה לאחר שעיכלה את הסיפור.

אז מה עושים עם 20 מיליון שקלים? ע' מתכננת לטייל יחד עם בעלה בחו"ל ולעזור לילדיה לסגור את תשלומי המשכנתה. ע' גם רוצה לתרום לצדקה בתור מי שמתנדבת שנים ארוכות עם ילדים מוכי גורל "צריך להיות אופטימיים ולחשוב כיצד להעניק לאחרים. בסוף, מי שנותן לאחרים מקבל כפליים, אמרה הזוכה המאושרת.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת