צפו: "גייזר" בלב ירושלים

ציר בגין בבירה מוכר יותר ככביש ראשי וסואן, אבל נהגים שחלפו בו בצהריים נחשפו למחזה לא שגרתי: במהלך עבודות להרחבת הנתיבים נפגע צינור, שממנו בקע פרץ מים אדיר שהיתמר לגובה כ-30 מטרים. כך זה נראה

במהלך עבודות תשתית שנערכו בדרך בגין שבירושלים, פגעו הפועלים בצינור מים מרכזי בבירה שהתפרץ לגובה של כ-30 מטרים. מבדיקה ראשונית, עולה שהאחראים על ביצוע עבודות הבנייה של ציר בגין בבירה לא היו מודעים לתכניות המים באזור ולכן פגעו בצינור.

ההתפרצות המרהיבה שתועדה על ידי מרדכי מזרחי, גרמה לפקקי תנועה גדולים בכביש בגין דרום לכיוון איצטדיון טדי וקניון מלחה, בעקבות המוני נהגים שעצרו והסתכלו על המחזה. למקום הגיעו אנשי רשות המים וחברת הגיחון שאחראית על תאגיד המים בירושלים שמנסים למצוא פתרון לזרם האדיר והקולח של המים.

שיבושים באספקת המים בשכונות שבדרום ירושלים

עקב הפיצוץ בצינור המים הראשי, חלו שיבושים והפסקות מים בשכונות בדרום ירושלים: קטמונים, קטמון הישנה, בית צפאפא ובחלקים מן המושבה הגרמנית. 

מתאגיד "הגיחון" האמון על אספק המים בירושלים, נמסר כי הם פועלים בשעות האחרונות לתיקון הנזק בצינור המים הראשי שנגרם בעקבות עבודות קבלן בצומת גולומב-בגין דרום, וכי הם פותחים צינורות עוקפים לצינור שנפגע בכדי לחדש את אספקת המים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק