חיפה: הצילו אדם שניסה להצית עצמו

שוטרים שהוזעקו לחוף הים בחיפה הצליחו לעצור גבר שאיים להצית עצמו. במצלמות האבטחה ניתן לראות את כוח המשטרה משתלט עליו - אחרי שהדליק מצית ולפני שהספיק לפגוע בעצמו. הוא פונה לחדר המיון בבית החולים רמב"ם

גל ניסיונות ההצתה העצמית לא פסח גם על חיפה. מצלמות האבטחה של בית החולים רמב"ם בעיר תיעדו גבר שאיים להתאבד בהצתה, אך ניצל תודות לתושייה של שוטרים ומאבטחי ביה"ח. 

כוחות משטרה הוזעקו בשעת לילה מאוחרת לחוף הים בעיר, לאחר שגבר שהגיע למקום איים להצית עצמו. לאחר חילופי דברים הצליחו השוטרים להשתלט עליו - ופינו אותו לחדר המיון.

מפרטי האירוע עולה כי סמוך לשעה 4:00 לפנות בוקר, הגיע גבר לחניון "החוף השקט", העניק למאבטח במקום את הגיליון הרפואי שלו, ביקש שיעבירו למשטרה - וחזר לים. המאבטח זיהה בתוך הגיליון מכתב התאבדות ומיהר להזעיק את השוטרים.

בתמונות ממצלמת האבטחה נראים השוטרים מתקרבים לגבר שעמד על הסלעים סמוך למים. הגבר סיפר כי שפך על עצמו חומר דליק וכי בכוונתו לשים קץ לחייו.

לאחר חילופי דברים עם כוח המשטרה וברגע שהאיש הדליק מצית שהיתה ברשותו, רצו לעברו השוטרים והצליחו לבסוף להשתלט עליו ולכבול אותו באזיקים כדי שלא יפגע בעצמו. הוא הועבר לאחר מכן לחדר המיון בבית החולים רמב"ם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק