בת 19 מתה במהלך טיול ברמת הגולן

צוותי הצלה ופרמדיקים הוזעקו לנחל זוויתן, לאחר שצעירה בת 19 איבדה את הכרתה במהלך המסלול. לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותה, וגופתה חולצה מהנחל. סיבות המוות נבדקות

אסון במהלך טיול ברמת גולן: צעירה בת 22 מתה במהלך טיול של בנות שירות לאומי בנחל זוויתן. סיבת המוות לא ברורה. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע.

מפרטים ראשונים עולה כי הצעירה טיילה עם חברותיה בנחל, כאשר סמוך לבריכת המשושים היא איבדה את הכרתה. חובש שליווה קבוצה שטיילה במקום החל להעניק לה טיפול ראשוני וביצע בה פעולות החייאה, אך לבסוף מותה נקבע במקום.

דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט את פרטי המקרה: "האירוע החל בשעה 11:09 כשקיבלנו קריאה על צעירה כבת 20 שחשה ברע במהלך טיול כשהיא בתחתית הנחל. הנערה התיישבה על אחד האבנים וחובש שאבטח קבוצת מטיילים החל להעניק לה טיפול רפואי, ובמקביל הזעיקו המטיילים צוותי מד"א ויחידת חילוץ גולן".

הלר הוסיף: "הפרמדיקים הגיעו תוך זמן קצר למקום, והבחינו בחובש שהחל בפעולות החייאה. מסיבה כלשהי הצעירה איבדה את דופק ונשימה, ובמשך למעלה משעה ניסו לבצע בה פעולות החייאה - שבסופן נאלצו לקבוע את מותה. על פניו מהסימנים הראשונים נראה כי לא קיבלה מכת החום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק