בן 16 נפצע בינוני בתאונת "פגע וברח" בבני ברק

לבית החולים בילינסון שבפתח תקווה פונה הלילה נער בן 16 שנפגע בתאונה בבני ברק, לאחר שככל הנראה התפרץ לכביש יחד עם חבריו. פראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום פינו אותו לקבלת טיפול במצב בינוני. מדיווחים עולה כי ברכב הפוגע נסעו שלושה צעירים שעצרו, ונמלטו מהמקום

הנהג הפוגע עצר - ונמלט? (דוברת הצלה גוש דן)

תאונת "פגע וברח" הלילה בבני ברק: נער בן 16 נפגע לפנות בוקר מרכב חולף ברחוב החלוצים שבעיר. הוא פונה לבית החולים בילינסון שבפתח תקווה כשמצבו בינוני. על פי דיווחים, הרכב הפוגע עצר -  ונמלט מהמקום. במשטרה פתחו בחקירת האירוע. 

סמוך לשעה 01:45 לפנות בוקר הוזעקו פראמדיקים של מגן דוד אדום לרחוב החלוצים שבבני ברק, בעקבות דיווח על נער בן 16 שנפגע בתאונת דרכים. ניידת טיפול נמרץ פינתה את הנער לבית החולים בילינסון שבפתח תקווה, כשמצבו מוגדר בינוני.

"כשהגענו למקום, הנער שכב על הכביש והיה בהכרה - אך חבול בכל חלקי גופו", סיפר יו"ר ארגון "הצלה" גוש דן אושי שלומוביץ'. "הפגיעה הרצינית הייתה בראשו. על פי מה שנראה במקום - הוא נפגע על ידי רכב שנמלט מן הזירה, ולאחר שהועף על ידו - הוא פגע גם ברכב נוסף שזגוגיתו התנפצה ונהגו עצר. לאחר מכן הגיעה ניידת טיפול נמרץ ופינתה את הנער לבית החולים במצב בינוני עם חשד לפגיעת ראש", סיפר.

שוטרי אגף התנועה של תחנת תל אביב שהגיעו למקום החלו בחקירת האירוע, וממנה עולה כי הנער התפרץ לכביש בעת שניסה לחצותו יחד עם חבריו. עוד נמסר, כי ברכב הפוגע נסעו שלושה צעירים שלאחר התאונה עצרו, הביטו על הפצוע כשהוא שרוע על הכביש - ונמלטו מהמקום. כעת מתנהלות אחריהם סריקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת