מה אמר פרס לאחותו של צוקרברג?

אחותו של מנכ"ל פייסבוק הגיעה לביקור במסגרת פרויקט "תגלית" וגילתה להפתעתה שהיא מועסקת ב"גוגל" - שנחשבת למתחרה העיקרית של פייסבוק. בנוסף, פגשה גם את נשיא המדינה שמעון פרס, שהביע שביעות רצון מהביקור הציוני

אריאל צוקרברג והנשיא פרס, היום (חדשות 2)

אחרי שפגש את מייסד פייסבוק מרק צוקרברג בקליפורניה, שאף חנך את דף הפייסבוק של הנשיא, ממשיך פרס להעמיק את הקשר עם המשפחה: במסגרת פרויקט "תגלית", הגיעה אחותו של מי ששולט בכל הלייקים שלנו לביקור בארץ הקודש וזכתה לפגוש את נשיא מדינת ישראל שמעון פרס.

לאחרונה, החלה האחות לעבוד בחברת הסטארטאפ וויילדפייר, שנכרשה אתמול על-ידי גוגל בסכום של 250 מיליון דולר. על השינוי במקום עבודתה, הודיעה אריאל באמצעות סטטוס שהעלתה בעמוד הפייסבוק שלה. "אני בישראל ב'תגלית' והרגע גיליתי שאני עובדת גוגל. לא אשקר לכם, אני מרגישה מוזר. אך אני גם מרגישה גאה להימנות על הצוות של וויילדפייר ביום המרגש הזה", כתבה צוקרברג.

בהמשך התברר כי היא לא בת המשפחה היחידה שמתחרה בפייסבוק. זמן קצר לאחר הסטטוס של אריאל, צייצה אחותו הגדולה של מארק, רנדי צוקרברג בטוויטר שלה: "ברכות וויילדפייר! יש כעת באופן רשמי יותר חברי משפחת צוקרברג בגוגל מאשר בפייסבוק. #מביך". מתברר שגיסו של מארק צוקרברג, בעלה של דונה צוקרבג-אחות נוספת במשפחה- עובד אף הוא בווילדפייר.

בהמשך ביקורה, פגשה אריאל את נשיא המדינה שמעון פרס, שעדכן על כך גם בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו. "פגשתי היום את אריאל צוקרברג שהגיעה לארץ במסגרת פרויקט 'תגלית'", כתב פרס. "אני מעריך מאוד את משפחת צוקרברג על היצירתיות שלה, על השורשים הנטועים עמוק בקרקע והמסורת אשר נטועה עמוק בליבם . מרגש אותי מאוד לראות את הדור הצעיר מגיע לארץ ונפגש פנים אל פנים עם המקומות, האנשים והנופים הנהדרים של ישראל. אני גאה באריאל ובכל חבריה, חברי תגלית אשר הגיעו יחד איתה לישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת