משפחת שליט: "גלעד שליט לא ייתן ריאיון בלעדי"

חומרים מתוך צילומים לסרט של הבמאית טל גורן הועברו בימים האחרונים לערוץ 10 והיו אמורים להיות משודרים, אלא שמשפחת שליט מנעה זאת בעקבות התחייבות לכלי התקשורת על בלעדיות. במסגרת צילומי הסרט, הוא אף עבר להתגורר עם הבמאית בדירתה בתל אביב, ויצא עמה לסיבוב בילויים בעיר

עומדים בהתחייבות: משפחת שליט מנעה שידור בערוץ 10, שכלל ראיון עם הבן גלעד ששוחרר משבי מהחמאס. בימים האחרונים הועברו אל חדשות ערוץ 10 חומרי צילום מסרט שעורכת הבמאית טל גורן, שמלווה את ‎‎משפחת שליט מאז נפל גלעד בשבי. צילומיה של גורן כוללים גם חלק שבו גלעד שליט מדבר ארוכות למצלמה. גורן הסכימה להעביר את החומרים לשידור בלעדי בערוץ 10, בכפוף לאישור סופי של משפחת שליט.

נודע כי לאחר הפנייה למשפחה, הבהירו נועם ואביבה שליט כי אינם מאפשרים זאת, לאור התחייבות מפורשת לכלי התקשורת כי לא תינתן בלעדיות על ראיון עם גלעד, וכי ראיון, אם יינתן, יועבר לכל כלי התקשורת באופן שווה.

‏במסגרת צילומי הסרט על שליט, הוא אף עבר להתגורר למשך זמן מה בביתה של גורן בתל-אביב ויצא עמה לסיבוב בילויים. במסגרת זו גם התבטא בפתיחות מול המצלמה. בשנת 2009 יצרה גורן, שקיבלה גישה מיוחדת ממשפחת שליט לביתה, סרט בשם "משפחה בשבי", ששודר בערוץ 10 וליווה את המשפחה בימים הקשים של הצפייה לשחרור גלעד.

‏נועם שליט סירב להתייחס לפרטי המקרה ואמר בתגובה: "כרגע גלעד לא מעוניין לתת ראיונות, וכשהוא יחליט, כולם יידעו".

גורן סירבה להגיב ואמרה כי הכול נעשה בתיאום עם משפחת שליט. ‏‎‎‏

‏מערוץ 10 לא נמסרה תגובה עד לפרסום הידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת