בן שנתיים טבע בכינרת, מצבו קשה

רגע אחד של חוסר תשומת לב הביא לתוצאות קשות: פעוט בן שנתיים נכנס לכינרת לאחר שמשפחתו לא שמה לב, הוא טבע ואיבד את הכרתו. כוחות רפואיים ביצעו בו פעולות החייאה, ופינו אותו לבית החולים במצב קשה

מקרה טביעה נוסף הקיץ - הפעם של פעוט בן שנתיים: ילד בן שנתיים נמשה מהכנרת כשהוא מחוסר הכרה, לאחר שטבע בחוף דגניה. כוח מד"א שהוזעק למקום ביצע בילד פעולות החייאה ופינה אותו במצב קשה לבית החולים פוריה בטבריה. כוחות משטרה הוזעקו גם למקום, אולם מחקירה ראשונית עולה שאין חשד לרשלנות.

האירוע החל בטיול שגרתי של משפחה על חופי דרום הכינרת, סמוך לקיבוץ דגניה. אחד מילדי המשפחה, בן שנתיים, נכנס אל המים לאחר שבני משפחתו איבדו קשר עין עמו וטבע. כעבור זמן קצר הבחינו בני המשפחה בפעוט, שאיבד את הכרתו, והזעיקו את מד"א. כוחות רפואיים של איחוד הצלה העניקו לילד טיפול ראשוני, וניידת מד"א שהוזעקה למקום פינתה את הפעוט לבית החולים פוריה בטבריה במצב קשה.

זמן קצר לאחר מכן נמשה פעוט כבן שנתיים ממי נחל הירקון, כשהוא סובל ממצוקה נשימתית. כוחות מד"א פינו אותו לבית החולים דנה בתל אביב במצב בינוני, כשהוא בהכרה מלאה.

בשעות הערב, טבע ילד בן 4 בבריכה פרטית במושב עמוקה שבצפון. פרמדיק של מד"א ביצע בו פעולות החייאה והצליח להשיב לו את הדופק. בהמשך הוא פונה לבית החולים במצב קשה, כשהוא מחוסר הכרה ומונשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת