צפו: כך משפחה ניצלה מקריסת קיר בירושלים

אסון כמעט אירע בירושלים כשקיר בניין התמוטט ברחוב בשכונת רמת אשכול. בעת שהאב ביקש להיכנס למרכול עם שני ילדיו – האחד בעגלה והשני לצידו, קרס לפתע חלק מקיר שבנייתו בקומה השלישית החלה רק כמה שעות לפני כן. האב והילדים נחלצו בנס עם חבלות קלות

נס בירושלים: אב ושני ילדיו נחבלו קלות בלבד, לאחר שקיר התמוטט עליהם מגובה שלוש קומות בעת שהלכו לקניות במרכול בשכונת רמת אשכול בעיר. קצין הביטחון של רשת המרכולים אמר שהתריע כמה פעמים על הסכנה שנשקפת מהשיפוצים בבניין.

האירוע התרחש בבניין ברחוב ים סוף בבירה. בקומת הקרקע של הבניין נמצא מרכול של רשת "מעיין 2000", ובקומה השלישית של אותו בניין נעשו שיפוצים מזה שלושה שבועות באחת המרפסות, ששוכנת מעל הכניסה למרכול.

תושב השכונה הגיע עם שני ילדיו הקטנים, אחד בעגלת תינוקות והשני אחז בידו, לקניות במרכול שבקומה הראשונה, כשלפתע קרס חלק מהקיר יחד עם פיגומים שהוצבו במקום על השלושה. במזל גדול הם יצאו ללא פציעות משמעותיות, רק חבלות קלות יחסית.

קצין הביטחון של רשת המרכולים אלי יצחקי אמר שהכתובת - הייתה על הקיר: "התרעתי כמה פעמים בפני גורמים שונים על הסכנה שנשקפת מהעבודות, אבל למרבה הצער לא נעשה דבר. השיפוצים נעשו ממש מעל הכניסה למרכול, שם עוברים מאות אנשים מדי יום. אני שמח שהשלושה יצאו ללא פגיעות משמעותיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת