מעלות: בן שנתיים נשכח ברכב בשיא החום

דווקא בשיא החום, סב שיצא לקניות עם נכדו במעלות שכח אותו ברכב. אזרח עירני שהגיע למקום והבחין בפעוט, הזעיק את המשטרה שניפצה את החלון שחילצה אותו ללא פגע. הסב נחקר במשטרה

פעוט נשכח ברכב בשיא החום (רויטרס)

דרמה במעלות: סב שלקח את נכדו בן השנתיים לסידורים, שכח אותו בשיא החום ברכב נעול. למרבה המזל, אזרח שעבר במקום והבחין בו הזעיק את כוחות המשטרה, שחילצו אותו בשלום.

המכונית, ובה הפעוט, עמדה בחניון בעיר כשהיא נעולה. אזרח שהבחין בפעוט בתוך המכונית הזעיק את כוחות המשטרה. שוטרים שהגיעו למקום ניפצו את שמשת הרכב הלוהט, והצליחו לחלץ את הפעוט ללא פגע. בחקירה ראשונית של המקרה התברר שסבו של הפעוט יצא לקניות ושכח את נכדו ברכב - דווקא בשיא החום. סבו של הפעוט אותר במרכז הקניות והועבר לחקירת המשטרה.

לפני כשבועיים חולץ פעוט מרכב הסעות בטמרה. אישה שעברה למרבה המזל ליד הרכב, שמעה דפיקות וצרחות מתוך המכונית. כשהתקרבה, היא הבחינה לפתע בפעוט המבוהל בתוך הרכב הלוהט. כוחות משטרה הוזעקו למקום והנהג אותר במהירות.

השוטרים חילצו את הפעוט מהמכונית כשהוא בריא ושלם, ולקחו אותו לתחנת משטרת כרמיאל - לשם גם הוזעקו הוריו. נהג ההסעות נלקח לחקירה במשטרה על מנת לשפוך אור על המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת