כפר סבא: ניסה להצית עצמו בביטוח לאומי

גבר בן 50 הגיע הבוקר לסניף הביטוח הלאומי בכפ"ס. כשהבין שלא יקבל תוספת לקצבת הביטוח הלאומי, נטש את המקום ושב לאחר מכן כשבידו חומר דליק. הוא שפך על עצמו החומר - אך רגע לפני שהצית עצמו נעצר ע"י שוטר ועוכב לחקירה. ניסיון הצתה נוסף בי-ם, שנכשל

השוטר מנע ברגע האחרון את ההצתה (חדשות 2)

גל ניסיון ההצתות העצמיות נמשך: גבר בשנות ה-50 לחייו ניסה הבוקר להצית עצמו מול משרדי הביטוח הלאומי בכפר סבא. ברגע האחרון הצליחו העוברים והשבים להשתלט עליו - והוא הועבר לחקירת המשטרה.

האדם הגיע הבוקר לסניף הביטוח הלאומי ברחוב וייצמן בכפר סבא. בדיקה ראשונית מעלה כי לאחר שנשללה בקשתו לקבל תשלומי קצבה נוספים, איים הגבר לשוב למקום ולהצית עצמו לעיני כל. זמן קצר לאחר מכן הוא שב למקום עם חומר דליק והחל לשפוך אותו על עצמו.

שוטר מתחנת טייבה שהוזעק למקום מנע ממנו ברגע האחרון לבצע את תכניתו. לאחר מכן הוא עוכב לחקירה בתחנת כפר סבא, שם מנסים החוקרים להבין את הנסיבות שהובילו אותו למעשה הקיצוני.

נכה צה"ל שהצית עצמו עדיין מאושפז

בשעות הצהריים ניסה גבר נוסף להצית עצמו בסניף הביטוח הלאומי בירושלים. שוטר שהבחין בו השתלט עליו ומנע ממנו לעשות זאת.

בינתיים, ביחידה לכוויות בבית החולים תל השומר, מוסיף להיות קשה מצבו של עקיבא מפעי, נכה צה"ל שהצית עצמו לפני שבוע וחצי במהלך הפגנה ביהוד. חבריו סיפרו אחרי המעשה כי לא היו מופתעים מכך. "הוא אמר: 'ראיתם מה קרה לסילמן? זה מה שיהיה לי'", אמר השבוע אחיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת