אין מדליה: שלזינגר הודחה מהג'ודו

לראשונה מאז פתיחת המשחקים בלונדון התחרתה ספורטאית ישראלית עם סיכוי ממשי למדליה. למרות שניצחה את הקרב הראשון ועלתה לרבע הגמר, הפסידה אליס שלזינגר ליריבתה מסלובניה והודחה לאחר הקרב הראשון בבית התנחומים מול אלופת העולם מצרפת. כעת נשואות העיניים לאריק זאבי. בשיט מדורגת קורזיץ במקום השני אחרי שני שיוטים

אין מדליה לשלזינגר (חדשות 2)

היום הרביעי למשחקים האולימפיים בלונדון הסתיים, כמו קודמיו, ללא מדליה, אך עם מגמת התקדמות, כשהג'ודוקא הישראלית אליס שלזינגר, שהודחה ברבע הגמר לבית התנחומים, כשלה בקרב הראשון מול אלופת העולם מצרפת.

שלזינגר פתחה את הופעותיה בשעות הבוקר בתחרות למשקל עד 63 ק"ג, וגברה על יריבה מאוסטריה. בשלב רבע הגמר הפסידה באיפון ליריבה מסלובניה. הקרב מול המתחרה מצרפת נפתח ביתרון קל של שלזינגר, אך בהמשך הייתה זו הצרפתיה ששלטה בקרב.

במהלך הקרב זכתה שלזינגר בעונש. לאחר חמש הדקות של הקרב, שהסתיימו בתיקו ללא ניקוד, נכנסו שלזינגר והצרפתיה לזמן הזהב של שלוש דקות. במהלך ההארכה של הקרב זכתה שלזינגר בעונש שני, שפירושו ניקוד יוקו ליריבה. מאחר שכל ניקוד בשלב רבע הגמר מזכה את הג'ודוקא בניצחון, ניצחה הצרפתיה ושלזינגר סיימה את דרכה.

הרחק מאור הזרקורים של הכפר האולימפי פתחו היום הגלשנים בדגם ניל פרייד את הופעותיהם, עם המדליסט האולימפי מבייג'ינג שחר צוברי ואלופת העולם ולי קורזיץ. אחרי שני שיוטים מדורג צוברי בדירוג הכללי במקום העשירי. קורזיץ סיימה את השיוט הראשון במקום הראשון ואת השני השני במקום השלישי. כעת מדורגת קורזיץ במקום השני עם נקודה שלילית אחת יותר מאשר הספרדיה שמדורגת במקום הראשון.

נופר אדלמן, השייטת הישראלית בדגם לייזר-רדיאל, סיימה היום את השיוט השלישי שלה במקום ה-33 ואת השיוט הרביעי במקום ה-34. בדירוג הכללי מדורגת אדלמן במקום ה-33.

במגרש הטניס בווימבלדון צפוי להתקיים בשעות הערב דו-קרב מותח בין הצמד הישראלי אנדי רם ויוני ארליך לבין אלוף ווימבלדון הטרי, רוג'ר פדרר, שיתחרה עם סטניסלב ואוורינקה. "אנדיוני" הצליחו לנצח בסיבוב הראשון צמד ספרדי, בעוד שהספורטאים משוויץ גברו בשלוש מערכות על צמד מיפן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת