הנהג שהיה מעורב בתאונה: "ראיתי את האופנוע עף מעלי"

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור עדי ראייה של תאונת הדרכים שאירעה בנתיבי איילון - נהג אופנוע כבן 30 התנגש ברכב פרטי, איבד שליטה - ונפל לנחל איילון. הנהג שהיה מעורב בתאונה מספר: "יצאתי החוצה וראיתי את כל האוטו שבור"

המשטרה ממשיכה בחקירת תאונת האופנוע בנתיבי איילון הבוקר ומחפשת אחר עדי ראייה נוספים. הנהג שהיה מעורב בתאונה שיחזר את השתלשלות האירועים שהביאה לפציעתו של האופנוען בן ה-30 שעף לתעלה: "ראיתי את האופנוע עף מעלי".

בתאונת הדרכים בה היו מעורבים רכב פרטי ונהג אופנוע, איבד האופנוען את השליטה מסיבה שאינה ברורה, ונפל לתוך נחל איילון - מגובה של עשרה מטרים.

מפקד משטרת התנועה, רב פקד עמיר ג'יבלי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "בסביבות השעה 8:30 קיבלנו דיווח על תאונת דרכים מתחת למחלף השלום לכיוון הצפון. נסיבות התאונה נחקרות. יש פצוע שעף לתעלה של הנחל וחולץ על ידי כיבוי אש. הנושא נבדק על ידי בוחני התנועה". 

במקביל, פרסמה המשטרה כי היא מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר עדי ראייה, בהם אישה שנהגה ברכב פרטי מסוג פורד פוקוס בצבע תכלת.

נהג הרכב שהיה מעורב בתאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "נסענו באיילון לכיוון הרצליה לעבודה, ופתאום שמענו בום קטן. ראיתי אופנוע עף מעלי. רוכב האופנוע נפל לתעלה, הוא עף קדימה. יצאתי החוצה וראיתי את כל האוטו שבור. לא יודע איך הוא הגיע ומאיפה הוא בא".

כוחות כיבוי הצליחו לחלץ את הפצוע מהתעלה, כשהוא פצוע באורח בינוני ונמצא בהכרה מלאה. הוא פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים איכילוב עם שבר באגן וחבלות בגפיים התחתונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת