גבר הצית עצמו במוסד פסיכיאטרי בפרדסיה; מצבו קשה

אדם בשנות ה-30 לחייו הבעיר הלילה את גופו בבית החולים "לב השרון", אחרי שסיפר לעובדות המקום כי "נמאס לו" וכי ראה בתקופה האחרונה אחרים שהחליטו לנהוג כמוהו. הוא הובהל לטיפול במחלקת הכוויות של "שיבא"

משה סילמן מצית עצמו, לפני שבועיים (חדשות 2)

אדם בשנות ה-30 לחייו הצית עצמו הלילה בבית החולים הפסיכיאטרי "לב השרון" שבפרדסיה. הוא הובהל לבית החולים "שיבא" שבתל השומר כשמצבו קשה. ככל הנראה, מדובר באדם מעורער בנפשו שאושפז במוסד.

עדי ראייה סיפרו כי טרם ההצתה, ניגש האיש לעמדת האחיות ואמר להן ש"נמאס לו מהחיים". נוסף על כך, אחרי שהסביר כי ראה בתקופה האחרונה אחרים שהחליטו לפגוע בעצמם עקב אותו המצב - הבעיר את גופו. האחיות המבוהלות הזעיקו למקום כוח של מד"א, ואנשיו פינו את האיש למחלקת הכוויות שבבית החולים.

ביום הלוויתו של משה סילמן ז"ל הצית עצמו עקיבא מפעי בתחנת אוטובוס באזור התעשייה שבכניסה ליהוד. הוא שפך על עצמו דלק והבעיר את גופו. מצבו מוגדר אנוש והוא עודו מאושפז בבית החולים "שיבא". מכריו של מפעי, נכה צה"ל, סיפרו שנקלע למצוקה כספית בשל התמכרות לקניות.

משה סילמן, תושב חיפה בן 56, היה הראשון שהצית עצמו בהפגנה שנערכה לפני שבועיים בתל אביב. במשך שבוע נלחמו הרופאים על חייו, עד שביום שישי שעבר הכריעו אותו הכוויות החמורות ומותו נקבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת