משפחות ההרוגות בבוליביה מתקשות לעכל: "הגשימו חלום"

דורית זניר וכלנית ננקין נהרגו הלילה בתאונת הדרכים במדבר המלח בבוליביה. בשורת האיוב הכתה את משפחותיהן בתדהמה. "היא אמרה שהיא נהנית", אמרה אמה של כלנית. "דורית נהרגה כשהגשימה חלום", סיפרה בתה

דורית זניר. "הגשימה חלום" (באדיבות המשפחה)

שעות בודדות אחרי היוודע בשורת האיוב על מות יקירותיהן בתאונת הדרכים בבוליביה, מתקשות משפחות ננקין וזניר להתאושש. דורית זניר (54) וכלנית ננקין (45) נהרגו בתאונה במדבר המלח הגדול בעולם, בזמן שהיו בטיול לו חיכו זמן רב.

"כל מה שקשור לטבע זה מה שהיא אהבה לעשות", סיפרה היום ענבר זניר, בתה של דורית, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "היא הגיעה למקומות הכי נידחים שניתן לתאר ונהרגה תוך כדי הגשמת כל חלומותיה. ביום שני השבוע קיבלנו את המייל האחרון ממנה, בו היא אמרה שהיא יוצאת לטיול ולא תוכל לדבר כמה ימים. היום קיבלנו את הידיעה הקשה".

"היא סיפרה שהיא נהנית"

גם הוריה של כלנית ננקין התקשו לקבל את הבשורה. אחיה של כלנית הגיע היום לבית ההורים וסיפר להם על שאירע. "העדיפו לספר לו קודם כל, לפני שמספרים לנו - לא ידעו איך נגיב", אמרה היום אמה של כלנית בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "בשיחה האחרונה איתה היא סיפרה שהיא נהנית, שיש מזג אוויר טוב ושכיף לה. היא הייתה מאושרת מהמקומות שראתה, זה היה החלום שלה".

"לא חששתי כשהיא יצאה לטיול", מספרת האם. "ממה שקורה כאן בישראל על הכביש חששתי יותר. לא דמיינתי לעצמי שזה מה שיכול לקרות. אני עוד לא מעכלת, ורק חושבת שכלנית תיכנס הנה בדלת בכל רגע".

זניר, תושבת ראש העין, עבדה כמחנכת, מורה לגיאוגרפיה ומדריכת טיולים, והותירה אחריה שני ילדים; ננקין עבדה כגננת. מטיילת ישראלית נוספת שהייתה עם השתיים אושפזה בבית החולים בבירת בוליביה לה-פאס.

השתיים נהרגו שעה שנסעו בג'יפ מדרום ל"סלאר דה אויוני", בטיול מאורגן במדבר המלח הגדול בעולם. הסיבה להתהפכות עדיין אינה ברורה שכן מדובר באזור רחב ושטוח.  "הטסנו אותן כי האזור היה מאוד מרוחק", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רוברטו נקלנבאום, הקונסול הישראלי לשם כבוד בבירה. "הפצועה מאושפזת כעת בבית החולים בבירה והיא נמצאת בידיים טובות - זו בהחלט תאונה קטלנית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת