"אמי נדרסה, ועברו שעתיים עד שהמשטרה טיפלה באירוע"

העיתונאי דוד חכם התלונן הבוקר בדף הפייסבוק שלו כי אמו נדרסה ונפצעה בינוני ושהדורס נמלט. לטענתו, יותר משעתיים חלפו עד שהצליח בכלל ליצור קשר עם המשטרה - ולכן נעזר בחבריו בפייסבוק. המשטרה: המקרה מוכר. בוחנים חקרו את הזירה

האם רשלנות משטרתית סייעה לדורס הולכת רגל להימלט מזירת התאונה? שדרן הרדיו דוד חכם טוען כי אמו נדרסה הבוקר ונפצעה באורח בינוני - אך חלפו יותר משעתיים עד שהוא הצליח להתלונן על כך במשטרה. במשטרה דוחים את הטענות.

בשעות הצהריים פרסם חכם הודעה זועמת בדף הפייסבוק שלו, בו טען כי אמו נדרסה הבוקר, אושפזה בבית החולים, הדורס נמלט והמשטרה לא עונה. "לפני שעתיים פגע בן כלבה שבמקרה זאת אמא שלי", כתב לחבריו. "היא נפגעה ומאושפזת עם שברים בראש ובצלעות. אותו נהג מסתובב חופשי כי הוא דרס אותה וברח. שעתיים אני מתקשר בלי הפסקה לכל הטלפונים הקיימים במשטרת ישראל ושם - או שלא עונים לי או שמעבירים אות למספרים אחרים".

"רק כשיש הרוג עושים הצגות?

"אם במשטרת ישראל עובדים רק כשיש תקשורת ורעש, אז זה קרה כבר", תקף חכם. "מה, רק כשיש בנאדם שנפגע ומת, רק אז אתם עושים הצגה מול כלי התקשורת? אני פונה מכאן למשטרה שתיצור עימי קשר בהקדם". חכם ביקש מחבריו בפייסבוק להפיץ את ההודעה כדי שהמשטרה תטפל בפנייתו.

מבדיקה של חדשות 2 באינטרנט מול המשטרה, נדחו הטענות. ממשטרת תל אביב נמסר בתגובה: "אישה בת 54 נפגעה הבוקר באורח קל, ככל הנראה מרכב פרטי שעבר במקום. בוחני אגף התנועה של תל אביב הגיעו למקום ובחנו את הזירה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת