נמצאו שתי הנערות בסיכון שנעדרו

עמליה מלמד (13) וחברתה בת ה-16, שנעלמו אתמול לאחר שבילו עם משפחותיהן בבית מלון באשקלון, נמצאו בשעות הצהריים. החיפושים אחר השתיים התמקדו בתל אביב, שם נראו לאחרונה, ואכן - ניידת שהייתה בפטרול בדרום העיר מצאה את השתיים כשהן משוטטות ברחוב

עמליה מלמד (פיסבוק)

נמצאו שתי הנערות בסיכון בנות 13 ו-16, שנעלמו מאז אתמול (ראשון) לאחר ששהו במלון "הולידיי אין" באשקלון. החיפושים, שעליהם אחראית תחנת משטרת אשקלון, התמקדו במהלך היום בעיקר באזור מרכז תל אביב, שם הן נצפו לאחרונה. ניידת משטרה שערכה פטרול בדרום העיר איתרה את השתיים כשהן משוטטות ברחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנערות הוגדרו נעדרות מאז אתמול בשעה 22:30, לאחר שעקבותיהן נעלמו בשעה שמשפחותיהן השתתפו בכנס הורים מאמצים לילדים מיוחדים שנערך באשקלון. אחת הבנות היא עמליה מלמד (13), בתה של העיתונאית אריאנה מלמד וחברתה בת ה-16. השתיים סובלות מסינדרום אלכוהול עוברי, הפוגע בשיקול דעתה. "הילדות נמצאו! בלי פגע", עדכנה אריאנה מלמד את חבריה בעמוד הפייסבוק שלה.

"עמליה מעולם לא יצאה מן הבית בלילה לבדה", כתבה מלמד בפוסט שפרסמה אתמול בפייסבוק, כשעוד לא ידעה מה עלה בגורלן של השתיים. "היא לא נוסעת באוטובוסים. אין לה סלולרי עליה ולמיטב ידיעתי אין לה כסף. היא מעולם לא הושארה לבד יותר מחמש דקות. עמליה, כמו חברתה, מוגדרות כנערות בסיכון".