אילת: הנהג לא שם לב שהנוסעת נפלה מהאופנוע

נהג אופנוע בן 60 מאילת שנסע שיכור, לא הבחין כי בת זוגו נפלה בזמן נסיעה. עוברי אורח שראו אותה מיהרו להזעיק את מד"א, והיא פונתה במצב קשה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. הנהג עוכב, ושוחרר בתנאים מגבילים כדי לסעוד את בת זוגו

הנוסעת נפלה בזמן נסיעה. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה איתרה במהלך סוף השבוע 122 נהגים שיכורים, ועצר 13 מהם. באילת, אופנוען שנהג שיכור הרכיב את בת זוגו - ולא הבחין שנפלה בזמן הנסיעה. היא פונתה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה במצב קשה.

משטרת אילת עיכבה גבר בן 60, לאחר שהרכיב בעיר את בת זוגתו על אופנוע - ולא הבחין כי במהלך הנסיעה היא נפלה ונחבלה. בשלב מסוים, הסתכל הנהג לאחור, ראה שהיא אינה מאחוריו - ואז הבין כי נפלה על הכביש.

עוברי אורח שהיו במקום מיהרו להזעיק צוות מד"א שהעניק לאישה טיפול רפואי ראשוני, והיא הועברה במסוק כשהיא במצב קשה לבית החולים בילינסון בפת תקווה, כשהיא סובלת מפגיעות ראש.

בבדיקה שנערכה לנהג בתחנת המשטרה הוא נמצא שיכור, והוא שוחרר בתנאים מגבילים על מנת שיוכל לסעוד את זוגתו. בנוסף, איתרו שוטרי משטרת התנועה הארצית בסוף השבוע 122 נהגים שיכורים, הושבתו 130 כלי רכב, נפסלו 152 רשיונות נהיגה, ו-13 נהגים נעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת