אליאור פרייס ז"ל טס לבורגס ברגע האחרון - ולא חזר

עכו הוכתה בהלם עם היוודע דבר מותם של שני החברים הטובים מאור הרוש ואליאור פרייס ז"ל בפיגוע בבורגס. בשעות אחר הצהריים ליוו מאות את אליאור למנוחות. "תמיד דאגת לחייך ולשמח את כולם. אני לא יודעת איך נמשיך מכאן בלעדייך", ספדה לו אחותו

מאות מתושבי עכו הגיעו בפעם השנייה היום לבית העלמין החדש סמוך לכפר מכר, שם ליוו את אליאור פרייס ז"ל בדרכו האחרונה. פרייס, בן 26 במותו, נהרג בפיגוע בבורגס למרות שלא היה אמור לצאת לטיול - אך נענה להפצרותיו של חברו הטוב מאור הרוש ז"ל שביקש ממנו לטוס איתו לחופשה, ממנה לא שבו.

להלוויה הגיעו חברים רבים של פרייס, שכנים וגם ראש עיריית עכו שמעון לנקרי. "תמיד דאגת לחייך ולשמח את כולנו", ספדה לו אחותו, "אני לא יכולה לתאר את האהבה שלך לאחרים. לא יודעת איך נמשיך מכאן בלעדייך". ללוויה הגיעה הבוקר דודתו של פרייס ז"ל בטיסה מקנדה, והיא התקשתה לקבל את הבשורה המרה.

אליאור פרייס נהרג יחד עם חברו הטוב מאור הרוש, שהובא מוקדם יותר למנוחות. חבר נוסף, דניאל פחימה, נפצע באורח קשה והוטס אחר הצהריים מבולגריה לישראל. השלושה, חברי ילדות שגרו באותה שכונה בעכו, יצאו לטיול יחדיו, זאת לאחר שאליאור הסכים להצטרף אליהם ברגע האחרון.

"מדובר בחבורה שהקשר ביניהם מאוד חזק", סיפר חברם גבריאל בן-אל, "אני לא מעכל שהם נהרגו ועדיין חושב שהם בחיים. הם היו בחורים יפים מבחוץ ומבפנים". עם היוודע האסון פקדו את בתי המשפחות מנחמים רבים שהתקשו להביע את כאבם במילים. "כל השכונה בתדהמה", סיפר השכן דוד חזן, "אין יותר גרוע מהבשורה הזו".

טרור בבורגס - סיקור מיוחד:

"האסון נפל דווקא כשנכנסת להריון"

איציק קולנגי נטמן; קרוביו ספדו לו: "נויה תגדל לבד"

אלפי ישראלים ממשיכים לנפוש בבורגס: "קיבלנו הנחות בגלל הפיגוע"

ברק: הפיגוע הוא תקלה מודיעינית

אחמדינג'אד: הפיגוע - מהלומה לאויב

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת