כוכבה נרצחה בבורגס - ונטמנה: "האסון נפל דווקא כשנכנסת להריון"

מבית העלמין הישן בראשון לציון עלו בצהריים זעקות שבר רמות כשקורבן הפיגוע בבולגריה הובאה למנוחות, שלושה ימים בלבד אחרי שהתבשרה שטיפולי הפוריות הממושכים שעברה נשאו פרי. בעלה שנפצע באירוע אמר בפנים חתומות: "עכשיו אני לוקח אותה לביתה החדש"

המוני בני משפחה וחברים ליוו בצהריים למנוחות את כוכבה שריקי, יומיים אחרי שנרצחה בפיגוע הטרור בבורגס. בית העלמין הישן בראשון לציון, שם נטמנה, התמלא זעקות שבר כשגופתה הורדה אל הקבר.

שריקי, בת 42 במותה, ניסה במשך שנים להיכנס להיריון. ביום הטיסה לבולגריה היא התבשרה כי טיפולי הפוריות שעברה נשאו פרי, ורגע לפני שעלתה על המטוס סיפרה בהתרגשות למכריה שהרתה. אתמול, עם זיהוי גופתה, נגוזו כל התקוות.

משה נוסבאום בטור מיוחד: כך התנערה המדינה מחובתה כלפי הנרצחים

קרוב משפחה של שריקי מירר בבכי מעל קברה הטרי וספד לה: "קשה להאמין לנוכח ממדי האסון שנפל עלינו, דווקא עכשיו - כשנכנסת להריון אחרי כל כך הרבה ניסיונות נואשים". את איציק שריקי, בעלה של כוכבה שנפצע בפיגוע, חיבקו אחיותיה של המנוחה שהדגישו באוזניו: "אתה לא אשם".

שריקי, שבמשך שעות ארוכות אחרי הפיגוע ערך חיפושים קדחתניים אחר רעייתו, סיכם בקול שבור: "מצאתי אותה בסוף. עכשיו אני לוקח אותה לביתה החדש".

אתמול, עם היוודע דבר מותה של כוכבה, אמרה יעל מורד - אחת מאחיותיה: "מנוולים המרצחים האלה. היא אישה בת 42 בהיריון. שניים הלכו, היא והתינוק שלה. הם בסך הכל יצאו לשלושה ימי חופש והיא צריכה לחזור בארון. היא התקשרה אליי בשתיים וחצי ואמרה לי שהיא עולה לטיסה. כששמעתי על הפיגוע, אמרתי לבעלי 'לא יכול להיות שזאת היא. דיברתי איתה היא לא נמצאת שם, זאת לא כוכבה'".

"היא אחותנו הקטנה אנחנו יתומים מהורים", סיפרה אחות אחרת. "לא היו לה ילדים. היא נכנסה להיריון אחרי טיפולים של ארבע שנים. ביום שהיא נסעה היא קיבלה תשובה שהיא בהיריון".

בני משפחתה של כוכבה סיפרו כי כבר זמן קצר אחרי הפיצוץ קינן בלבו חשש כבד שרעייתו קיפחה את חייה באירוע. "הוא סיפר שאיבד את ההכרה ואמר שהוא לא חושב שהיא שרדה את הפיגוע. עד 4:00 בבוקר עוד היה שביב של תקווה, אבל כשהיא לא היתה ברשימות הפצועים - הבנו שהגרוע מכל קרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טרור בבורגס - הסיקור המלא:

מאור נקבר: "היה מלך השכונה"

איציק קולנגי נטמן; קרוביו ספדו לו: "נויה תגדל לבד"

אלפי ישראלים ממשיכים לנפוש בבורגס: "קיבלנו הנחות בגלל הפיגוע"

ברק: הפיגוע הוא תקלה מודיעינית

אחמדינג'אד: הפיגוע - מהלומה לאויב