אמיר ואיציק נהרגו בפיגוע בבורגס - נשותיהם נפצעו

בין ההרוגים הישראלים באסון גם החברים הטובים איציק קולנגי ואמיר מנשה, בני 27, מפתח תקווה שנסעו לחופשה עם בנות זוגם. אשתו של איציק נפצעה קשה. גם אשתו של אמיר נפצעה. לשני הזוגות נולדו תינוקות לפני מספר חודשים

בין חמשת הישראלים שנהרגו בפיגוע בבורגס היו גם איציק קולנגי ואמיר מנשה, שני חברי ילדות מפתח תקווה.

לפני ארבעה חודשים נולדה לאיציק ורעייתו גילת בת בכורה. אחרי הלידה תכננו בני הזוג חופשה זוגית קצרה ללא התינוקת, שנשארה אצל הוריו של איציק.

זה היה אמור להיות סוף שבוע ארוך של חופש יחד עם זוג חבריהם הטובים, אמיר מנשה ורעייתו. איציק ואמיר נהרגו - שתי הנשים נפצעו. מצבה של גילת מוגדר קשה והיא תוטס הלילה חזרה לארץ. רעייתו של אמיר נפגעה באורח קל.

איציק ואמיר, כך מספרים מקורביהם, בילו כל הזמן ביחד. אתמול כשזרמו הידיעות על הפיגוע גבר החשש במשפחות - אחרי שלא הצליחו להשיג בטלפון את השניים.

דגימות דנ"א נלקחו מהאחים

הבוקר הגיעו נציגים לבתי המשפחות ואמרו להם כי יש חשש גדול שאיציק ואמיר בין ההרוגים. הם נטלו דגימות דנ"א וטביעות אצבע מהאחים על מנת לשלוח אותן לבולגריה, כדי לזהות את הגופות. בשעות הערב שבו אנשי המשטרה לבתי המשפחות בפתח תקווה ובפיהם הבשורה המרה. "אנחנו לא מעכלים", סיפר אופיר מנשה, אחיו של אמיר. "הוא אהב את החיים, אהב לבלות וליהנות".

איציק הותיר אחריו הורים ושלושה אחים גדולים, אישה שנפצעה קשה ותינוקת בת 4 חודשים.

פיגוע בבורגס - סיקור מיוחד:

פורסמו שמות הנרצחים בבולגריה

גילתה שהיא בהיריון ונהרגה בפיגוע

2 חברי הילדות נהרגו, השלישי נפצע

שלב אחר שלב: כך בוצע הפיגוע

דיווח: המחבל - איש אל-קעידה

כך נראית התעודה המזויפת של המחבל

רה"מ: "נרדוף המפגעים, נגבה מהם מחיר"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת