הסטטוס האחרון של מאור: "סוף שבוע אחרון בבורגס -וחזרנו"

מאור הרוש, אליאור פרייס ודניאל פחימה הם חברי ילדות שגרו באותה שכונה בעכו. הם יצאו יחד לנופש, לאחר שאליאור הסכים להצטרף ברגע האחרון. מאור ואליאור נהרגו בפיגוע מפיצוץ המטען הקטלני, חברם דניאל נפצע קשה. "הם היו בחורים יפים מבחוץ ומבפנים", סיפרו החברים ההמומים בעכו

נהרגו יחד: מאור הרוש ואליאור פרייס (חדשות 2)

רגע לפני שעלה על המטוס לבורגס, לחופשה ממנה לא חזר, פרסם מאור הרוש סטטוס בדף הפייסבוק שלו: 'סוף שבוע בבורגס - וחזרנו'.

בני משפחתו של מאור בן ה-26 ששמעו על פיגוע הטרור בעיר הנופש הבולגרית עדיין קיוו לבשורות טובות כשהגיעו לבית הוריו בעכו. "הוא אחד כזה שיוצא ממצבים", סיפרה בכאב דבורה וייס, דודתו. אבל כשלקחו דגימות דנ"א מהמשפחה, נגוזה התקווה: "הבנו מה זה אומר".

דבורה מספרת כי מאור נסע לבורגס יחד עם שני חבריו הטובים. "כששמענו שאחד מהם במצב קשה, היה ברור שמצבו לא יכול להיות טוב יותר אם הוא ישב לידו", מציינת דבורה שמתקשה לעכל את האסון הנורא: "הוא היה אדם מדהים ומקסים". הדודה ההמומה פנתה לראש הממשלה נתניהו בתחינה: "אנא, יש לקטוע את מסע ההרג בכל מחיר".

הצטרף ברגע האחרון ונהרג

מאור נהרג יחד עם חברו הטוב אליאור פרייס מפיצוץ המטען באוטובוס. חבר נוסף, דניאל פחימה, נפצע באורח קשה והוטס אחר הצהריים מבולגריה לישראל. השלושה, חברי ילדות שגרו באותה שכונה בעכו, יצאו לטיול יחדיו, זאת לאחר שאליאור הסכים להצטרף אליהם ברגע האחרון.

"מדובר בחבורה שהקשר ביניהם מאוד חזק", סיפר חברם גבריאל בן-אל, "אני לא מעכל שהם נהרגו ועדיין חושב שהם בחיים. הם היו בחורים יפים מבחוץ ומבפנים".

עם היוודע האסון פקדו את בתי המשפחות מנחמים רבים שהתקשו להביע את כאבם במילים. "כל השכונה בתדהמה", סיפר השכן דוד חזן, "אין יותר גרוע מהבשורה הזו".

פיגוע בבורגס - סיקור מיוחד:

פורסמו שמות הנרצחים בבולגריה

גילתה שהיא בהיריון ונהרגה בפיגוע

אמיר ואיציק נהרגו, נשותיהם נפצעו

שלב אחר שלב: כך בוצע הפיגוע

דיווח: המחבל - איש אל-קעידה

כך נראית התעודה המזויפת של המחבל

רה"מ: "נרדוף המפגעים, נגבה מהם מחיר"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת