לאחר 4 שנות טיפולי פוריות: כוכבה גילתה שהיא בהיריון - ונהרגה בפיגוע בבורגס

כוכבה ואיציק שריקי נסעו לחופשה של 3 ימים בבולגריה. ביום הטיסה, גילתה כוכבה שהיא סוף סוף נכנסה להיריון אחרי 4 שנים בהן ניסתה להביא לעולם ילד. "מנוולים המרצחים האלה. שניים הלכו, היא והתינוק שלה. הם בסך הכל יצאו לשלושה ימי חופש והיא צריכה לחזור בארון", אמרו אחיותיה בכאב

זמן קצר לפני שעלתה למטוס יחד עם בעלה בדרכה לנופש קצר בבורגס, התבשרה כוכבה שריקי שהצליחה להיכנס להיריון - לאחר שנים ארוכות של ציפייה.

כוכבה, בת 42, ובעלה איציק, תושבי ראשון לציון ניסו במשך יותר מארבע שנים להביא לעולם ילד. אבל החלום הזה נקטע כשכוכבה נהרגה בפיגוע עם העובר שנשאה ברחמה. הבעל איציק נפצע קל וכבר חזר לקבלת טיפול בישראל.

אחיותיה ההמומות של כוכבה המתינו להיום בצהריים לאיציק בנמל התעופה בן גוריון, כשהן מתקשות לעכל את האסון.

"יצאה לחופש - חוזרת בארון"

"מנוולים המרצחים האלה. היא אישה בת 42 בהיריון. שניים הלכו, היא והתינוק שלה. הם בסך הכל יצאו לשלושה ימי חופש והיא צריכה לחזור בארון", אמרה היום בכאב יעל מורד, אחת מאחיותיה של כוכבה.

"היא אחותנו הקטנה אנחנו יתומים מהורים", סיפרה אחות אחרת. א"ין לה ילדים היא נכנסה להיריון אחרי טיפולים של ארבע שנים. ביום שהיא נסעה היא קיבלה תשובה שהיא בהיריון".

"היא התקשרה אליי בשתיים וחצי ואמרה לי שהיא עולה לטיסה", מוסיפה האחות יעל. "כששמעתי על הפיגוע, אמרתי לבעלי 'לא יכול להיות שזאת היא. דיברתי איתה היא לא נמצאת שם, זאת לא כוכבה'".

בני משפחתה של כוכבה דיברה גם עם הבעל שנפצע איציק. "בדיווח הראשוני שלו הוא סיפר שהוא איבד את ההכרה והוא לא חושב שהיא שרדה את הפיגוע", סיפרה יעל. "בעלי אמר לי שהוא דיבר עם איציק שסיפר לו שהוא עף ואיבד את ההכרה. ומכוכבה לא שמענו. עד ארבע בבוקר עוד היה שביב של תקווה אבל כשהיא לא היתה ברשימות הפצועים הבנו שהגרוע מכל קרה".

פיגוע בבורגס - סיקור מיוחד:

פיגוע טרור נגד ישראלים בבורגס

רה"מ על הפיגוע: "הסימנים מובילים לאירן"

נשיא בולגריה: "המוסד לא התריע"

אחרי הפיגוע: "חוששים לצאת מהמלון"

בולגריה: "מחבל מתאבד ביצע את הפיגוע"

נוסעת: "היה פיצוץ והמון הרוגים"

פספס את הטיסה לבורגוס - וניצל

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת