צפו: האימון האחרון של נבחרת השחייה לפני האולימפיאדה

הספורטאים שלנו נמצאים בישורת האחרונה לקראת לונדון, והיום קיימה נבחרת השחייה את האימון האחרון שלה בארץ לפני ההמראה לאנגליה. הציפייה: להגיע לגמר אולימפי, גם בשביל השחיין יהונתן קופלב שיחמיץ את המשחקים ברגע האחרון

נבחרת ישראל בשחייה ערכה היום בבריכה במכון וינגייט את האימון האחרון שלה לפני היציאה לאולימפיאדת לונדון. הבוקר, תשעה ימים לפני ששחר צוברי יישא את הדגל בטקס הפתיחה, התבשרו חברי הנבחרת שאלוף אירופה יהונתן קופלב לא ישחה במשחקים בשל ניתוח להסרת התוספתן שעבר לפני מספר ימים.

"זו הרגשה מבאסת", אמר חברו לנבחרת גל נבו, "זה היה מאוד לא צפוי, ומרגישים את חסרונו כי הצטמצמנו בעשרות אחוזים. מגיע לו לטוס איתנו ולצעוד בטקס הפתיחה". גם יעקב טומרקין הצעיר הצטער על העובדה שקופלב יחמיץ את האולימפיאדה הראשונה בקריירה שלו. "אשחה גם בשבילו", הבטיח.

נבחרת ישראל בשחייה שמונה ארבעה שחיינים ושחיינית אחת תחל את הופעותיה במשחקים האולימפיים כבר ביום הראשון, כאשר גל נבו יקפוץ למוקדמות המשחה ל-400 מטרים מעורב אישי. נבו וטומרקין הצעיר מצפים לקבוע שיאים אישיים באולימפיאדה, בנוסף להגעה לגמר אולימפי - הישג השיא של השחייה הישראלית עד כה.

אליהם יצטרפו השחיינים נמרוד שפירא בר-אור ואמרי גניאל הצעיר, יחד עם השחיינית היחידה למשחקים, עמית עברי. שיהיה להם בהצלחה!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת