בת 11 נשכחה באוטובוס במשך 3 שעות

ילדה בת 11 שמטיילת בארץ עם משפחתה, נשכבה במושב האחורי באוטובוס בו טיילו בסוף היום. כולם ירדו מהאוטובוס - והיא נשכחה. רק אחרי 3 שעות התעוררה, זעקה לעזרה - ובמזל, ילדים ששיחקו במקום זיהו את מצוקתה והזעיקו עזרה. כוחות כיבוי שהוזעקו למקום חילצו אותה, וכעת מחפשים את משפחתה ואת נהג האוטובוס

חולצה ע"י כוחות הכיבוי. ארכיון (חדשות 2)

הסיפור הזה יכול היה להיגמר אחרת לחלוטין: ילדה בת 11 שנרדמה באוטובוס טיולים, נשכחה הערב במשך שלוש שעות באוטובוס, מבלי שמשפחתה הבחינה בכך. רק במזל היא חולצה ללא פגע מהאוטובוס.

צוותי כיבוי של תחנת ירושלים הוזעקו הערב לרחבת החניה בשכונת רמת רחל בבירה, בעקבות דיווח על ילדה בת 11, תיירת המבלה יחד עם משפחתה בארץ בימים אלו, אשר נעולה בתוך אוטובוס טיולים. אנשי צוות הכיבוי הצליחו לפרק את מתג הביטחון בדופן האוטובוס, עקפו את מנגנון הנעילה, פתחו את הדלתות וחילצו אותה ללא פגע.

בדיקה ראשונית העלתה כי הילדה נרדמה בספסל האחורי בסוף יום הטיול עם משפחתה - ואף אחד לא שם לב לכך שנשכחה. כאשר התעוררה ניסתה לחלץ את עצמה, אך חלונות האוטובוס היו נעולים. רק לאחר שלוש שעות, חבורת ילדים ששיחקה מחוץ לאוטובוס הבחינה בילדה קוראת לעזרה - והם שהזעיקו את כוחות החילוץ.

כוחות הכיבוי פנו הערב לאיתור משפחתה של הילדה, כמו גם באיתור נהג ההסעות - ששכח אותה ברכב מבלי לשים לב.

אתמול: פעוט חולץ אחרי 40 דקות ברכב

אסון גדול נמנע גם אתמול, כשפעוט בן שנתיים חולץ מרכב הסעות ילדים לאחר שנשכח ברכב במשך 40 דקות בשמש הקופחת ביישוב טמרה. בדיקת האירוע העלתה כי הפעוט לא הורד בגן עם יתר חבריו ונשאר ברכב ההסעות. הנהג, שלא שם לב כי בן השנתיים יושב במושבים האחוריים, המשיך בנסיעה כרגיל והשאיר אותו סגור בזמן שירד מהרכב.

אישה שעברה למרבה המזל ליד הרכב, שמעה דפיקות וצרחות מתוך המכונית. כשהתקרבה, היא הבחינה לפתע בפעוט המבוהל בתוך הרכב. כוחות משטרה הוזעקו למקום והנהג אותר במהירות.

השוטרים חילצו את הפעוט מהמכונית כשהוא בריא ושלם, ולקחו אותו לתחנת משטרת כרמיאל - לשם גם הוזעקו הוריו. נהג ההסעות נלקח לחקירה במשטרה על מנת לשפוך אור על המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק