מיוחד: צ'אט עם השחיין האולימפי גל נבו

10 ימים לפני תחילת המשחקים האולימפיים בלונדון, מגיע השחיין האולימפי ואחת התקוות הגדולות של ישראל למדליה, גל נבו, לצ'אט מיוחד עם גולשי חדשות 2 בפייסבוק. נבו סיפר על הטיפים שלו להצלחה בתחרות וגם הביע אופטימיות בנוגע לסיכוי המשלחת הישראלית לחזור עם מדליות. צפו

רגע לפני שאולימפיאדת לונדון 2012 יוצאת לדרך, הגיע השחיין האולימפי גל נבו לצ'אט מיוחד עם גולשי חדשות 2 בפייסבוק. את הריאיון העברנו בשידור ישיר בערוץ החדשות באינטרנט.

נבו בן ה-25 הוא אלוף ישראל במשחי ה-200 ו-400 מטר מעורב אישי, ומוגדר כאחת התקוות הגדולות של המשלחת הישראלית לאולימפיאדה הקרובה. הוא הפתיע רבים כשהגיע למקום הרביעי באליפות אירופה האחרונה בשחייה במקצה 400 מטר מעורב והפך בכך לשחיין המוביל במשלחת הישראלית.

את הריאיון התוו גולשי חדשות 2 בפייסבוק, שהעבירו לנבו שאלות בשידור ושאלו אותו על ההכנות ועל ההתרגשות. השחיין האולימפי סיפר שהוא צפוי להיכנס לבריכה מיד לאחר טקס הפתיחה. "לצערי לא אצעד בטקס כדי לא להתיש את עצמי. זה מאמץ של 7 שעות על הרגליים", אמר.

לשאלת הגולש אורי עזיזה על ההכנות לתחרות ענה נבו כי "שבועיים לפני התחרות מורידים הילוך באימונים כדי להגיע כמה שיותר רעננים. אני מרגיע את עצמי בעיקר בכך שאני לא חושב על השלכות התוצאות או המיקום בתחרות. אני מעדיף לא לחשוב מה יהיה או יקרה אלא רק להיות רגוע".

הגולש ניקולאי טלייסניק התעניין במטרות שהציב לעצמו נבו. "מבחינת תוצאה אני רוצה לשבור את השיאים האישיים שלי, כי עכשיו אנחנו לא שוחים עם החליפות המהירות. במקרה שאני אשבור את השיאים, אני מקווה להיכנס לגמר ולשם אני מכוון בשני המשחים העיקריים שלי", אמר.

רועי קיטל, גולש חדשות 2 ושחיין בעצמו ביקש לקבל טיפים מהשחיין האלימפי. "רק להתמיד", ענה נבו. לגבי התחזית שלו להישגי המשלחת, ענה נבו כי "יש לנו סיכויים טובים לחזור עם כמה מדליות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת