הערכת המשטרה: התאונה בצפון - בגלל מהירות מופרזת

בשעות הצהריים הובאו למונחות וופאא' וחוסאם עבדאללה, בני דודים בני 18 מהכפר כיסרא בגליל, שנהרגו הלילה בהתהפכות רכבם בצפון. המשטרה מעריכה: סיבת התאונה – מהירות מופרזת. נהג הרכב, וופאא', סיים רק אתמול את תקופת הנהיגה עם הורה מלווה

במשטרה נמשכת חקירת התאונה הקטלנית, הלילה בצפון, בה נהרגו וופאא' וחוסאם עבדאללה, בני דודים בני 18 מהכפר כיסרא בגליל. ההערכה היא כי סיבת התאונה היא מהירות מופרזת. נהג הרכב, וופאא', סיים רק אתמול את תקופת הנהיגה עם הורה מלווה.

השניים התהפכו לפנות בוקר לתהום בעומק של עשרה מטרים. רכבם פגע בעץ במהלך התאונה - והשניים נהרגו במקום. בשעות הצהריים הם הובאו למנוחות בכפר בו התגוררו. חבר נוסף שישב במושב האחורי נפצע קשה ופונה במסוק לטיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה.

"לא נותר אלא לקבוע את מותם"

התאונה התרחשה באזור הררי בעל תנאים טופוגרפיים קשים, שהכבישים בו צרים באופן יחסית ומפותלים מאוד. בדיקה ראשונית שערכה המשטרה העלתה כי המכונית התהפכה בזמן שנסעה ונזרקה לתעלה בצד הדרך בעוצמה רבה, שהביאה לחציית הרכב לשניים.

דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי לאנשי כוחות ההצלה שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע אל מותם של השניים. הנוסע השלישי, פונה לבית החולים "רמב"ם" שבחיפה כשהוא מונשם ומורדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת