בני משפחתה של הנרצחת זועקים: "לא תיארתי לעצמי שהוא מפלצת"

בני משפחתה של סנאית אצ'נפה בת ה-42 שנרצחה הלילה כואבים את האסון הכבד. "כמה אכזרי יכול להיות בן אדם?", זעק אחד מהם. "אני מכיר את האיש הזה ולא תיארתי לעצמי שהוא יכול להיות כזה מפלצת", סיפר לחדשות 2 מכר של השניים. הגבר עדיין מאושפז במצב קשה בבית החולים לאחר שניסה להתאבד. המשטרה חוקרת

בני משפחתה של סנאית אצ'נפה בת ה-42 מלוד שנרצחה הלילה על ידי בן זוגה מול עיני בתה מתקשים לעכל את האסון. "אני מכיר את האיש הזה ולא תיארתי לעצמי שהוא יכול להיות כזה מפלצת", סיפר לחדשות 2 קסהנו, מכר של בני הזוג. "בזמן השבעה על הבן ישבנו איתה וניסינו לחזק אותה. אני פשוט לא מצליח להבין את זה".

"כמה אכזרי יכול בן אדם להיות?", אמר אחד מבני משפחתה של הנרצחת. "הוא יודע שרק לפני חצי שנה היא קמה משבעה על הבן". בני משפחתה של אצ'נפה, ששהו בשעת הרצח בחתונה בראשון לציון, הגיעו תוך זמן קצר למקום. שכנים רבים שהתאספו סיפרו כי בני המשפחה פתחו בזעקות שבר לאחר שהתחוור גודל האסון. עוד דווח כי כשעה לפני הרצח בילו בני הזוג אצל אחותה של הנרצחת, שמתגוררת באותו בניין.

סנאית אצ'נפה עלתה לישראל מאתיופיה בשנת 2000 ביחד עם בנה הצעיר, לאחר שבעלה נפטר. לפני כחצי שנה היא שכלה את בנה, חייל בחטיבת הנח"ל. הלילה היא נמצאה בדירתה כשעל גופה סימני דקירה רבים. לכוחות ההצלה שהגיעו לדירה לא נותר אלא לקבוע את מותה. החשוד במעשה הוא בן זוגה בן ה-37, שדקר את עצמו ופונה במצב קשה לבית החולים.

הגבר נמצא כשהוא מנופף בסכין

סמוך לשעה חצות הוזעק צוות מד"א לבית ברחוב צמרות בלוד. שכנים של בני הזוג הם שהזעיקו את כוחות ההצלה לאחר ששמעו את זעקותיה של בתם בת ה-7. ע"פ הדיווח, הילדה ששהתה בדירה בשעת הרצח יצאה מהחלון על מנת להזעיק עזרה. כוחות משטרה שהגיעו לדירה מצאו בתוכה את גופת האישה שנדקרה בכל חלקי גופה ואת בן זוגה, כשהוא מנופף בסכין.

מהמשטרה נמסר כי הגבר לא נענה לקריאות השוטרים ולאחר שחשו בסכנה השתלטו עליו בעזרת אקדח טייזר. אז הבחינו השוטרים שהגבר דקר את עצמו, ככל הנראה בניסיון להתאבד. הוא פונה לבית החולים אסף הרופא כשמצבו קשה אך יציב וכשהוא בהכרה. אל בית החולים הגיעו חוקרים ובלשים מתחנת לוד וניסו לגבות ממנו עדות. סנ"צ דותן תורג'מן ממשטרת לוד שהיה בזירת הרצח סיפר כי השוטרים השתמשו באמצעי שנועד לנטרל חשוד במצבים שונים. "הוא עמד עם הסכין בחדר עם הפנים לשוטרים והם נדרשו להשתלט עליו", סיפר סנ"צ תורג'מן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת