חברת החשמל: לא יהיו תקלות בסופ"ש

אזרחים רבים דיווחו אתמול על הפסקות חשמל, אך בחברת החשמל מבהירים הבוקר כי בסוף השבוע לא צפויות תקלות. "אנו מתארגנים לקראת יום ראשון לביקושים גבוהים בגלל עליית טמפרטורה", סיפר שרגא וייצמן, סגן מנהל אגף הייצור בחברת החשמל. האם נהנה ממזגן ללא תקלות? נחכה ונראה

לאחר שאתמול חשפנו לראשונה כי בתחנת הכוח "רוטנברג" שבאשקלון התגלתה תקלה באחת הטורבינות, המספקת 575 מגה וואט לאזור הדרום - מבטיח הבוקר בכיר בחברת החשמל כי סוף השבוע הקרוב יהיה שקט וללא תקלות.

"לא צפויות להיות בעיות בחשמל בימים שישי ושבת", סיפר לחדשות 2 שרגא וייצמן, סגן מנהל אגף הייצור בחברת החשמל. "אנו מתארגנים לקראת יום ראשון לביקושים גבוהים בגלל עליית טמפרטורה ומעריכים שהביקושים יגיעו ל-10,000 מגה וואט - אבל אנו ערוכים לזה". בנוסף, הוא הדגיש כי אם תהייה תקלה ובחברה לא יצליחו לנהל הם יסיטו צרכנים למקורות אחרים.

בעקבות התקלה אתמול, דיווחו אזרחים רבים המתגוררים באזור הדרום ובאזור מישור החוף על שיבושים קשים באספקת החשמל. "כבר לפני השעה 12:00 נותק החשמל באשדוד", סיפר אליאב ברדה, גולש חדשות 2 בפייסבוק. דיווחים נוספים התקבלו על הפסקות חשמל באזור כפר סבא ורעננה.

בחברת החשמל הדגישו אתמול כי לא מדובר בהפסקות מאולצות עקב מחסור בחשמל, אלא בהפסקות שנגרמו בעקבות תקלה ביחידת הייצור. עוד ציינו כי תוך 25 דקות הוחזרה אספקת החשמל לכל המקומות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת