הפתעה במונית בצפת: "טרמפיסט" בתא המטען

נוסעים בנטל? ארבעה חרדים נסעו הערב והביאו עמם מזוודה. כשעשו את דרכם לייעדם, בקעו לפתע קולות אדם מכיוון חלקו האחורי של הרכב - שזעק כי הוא מתקשה לנשום. כעבור זמן קצר התברר שמדובר בנוסע נוסף

מונית. ארכיון (חדשות 2)

טרמפ לא חוקי: לנהג מונית בעיר צפת ציפתה הערב הפתעה לא שגרתית כשגילה בא המטען שלו נוסע באופן לא שגרתי - מוטמן בתוך מזוודה.

תחילת הסיפור מוקדם יותר הערב כשחמישה צעירים חרדים עצרו את נהג המונית בצפת וביקשו כי יסיע אותם. הנהג הסביר לחמישה כי באפשרותו להסיע ארבעה נוסעים בלבד, על פי החוק והמקום במונית.

בתגובה לדבריו אמר אחד הנוסעים כי הוא מוותר על הנסיעה. עם זאת, התעקש הגבר להכניס את המזוודות של חבריו לתא המטען. לאחר מכן, נפרדו האנשים מחברם והחלו בנסיעה.

במהלך הנסיעה שמע הנהג דפיקות וצעקות "אין לי אוויר" מהחלק האחורי של המונית ובתגובה נבהל ונסע הישר לתחנת המשטרה בצרפת. כשנכנס לתחנה ברחו ארבעת הנוסעים מהרכב, דבר אשר הגביר את חשדו.

שוטר שיצא לבדוק את המונית פתח את תא המטען וגילה את הנוסע החמישי, זה שלכאורה אמר כי הוא "מוותר על הנסיעה". "הייתי חייב לנסוע איתם", אמר הטרמפיסט הסמוי והמבוהל לשוטר. "לא היה מקום במונית, אז החלטתי להיכנס לתא המטען".

למרות עבירת התנועה הברורה של הנוסע, החליטו במשטרה שלא לעצור את המעורבים והסתפקו בלחקור אותם על חשד לקבלת דבר במרמה - זאת בשל הטרמפיסט הסמוי שלא שילם על הנסיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת