בדרך לחתונה עוצרים בבית החולים

בילאל יאסין וסחר חידרי, זוג צעיר, נפגעו אתמול בתאונת דרכים בדרך לערב המאושר בחייהם - החתונה. שרכבם פגע במכונית אחרת בכביש מספר 70, סמוך לצומת יאסיף, השניים פונו לטיפול בבית החולים. "טילפנתי לאמא שלי - והיא פרצה מיד בבכי", סיפרה הכלה. למרבה המזל בתום סדרת בדיקות השניים שוחררו וערכו את טקס הנישואים

"כולם הגיעו לבית החולים להיות איתנו" (רוני אלברט, ביה"ח נהריה)

יומם השמח ביותר של החתן והכלה קיבל תפנית לא צפויה: בילאל יאסין וסחר חידרי, זוג צעיר מסכנין, עשה אתמול את דרכו לעבר צילומים לקראת חתונתם בחיפה. לרוע מזלם, הם התנגשו במהלך הנסיעה ברכב אחר בכביש מספר 70, סמוך לצומת כפר יאסיף, ובמקום לאולם - נסעו לבית החולים.

יאסין שיחזר את השתלשלות האירועים: "זה היה פתאומי. התנגשנו במכונית ושמענו בום גדול. הרכב שלנו נפגע בחלקו הקדמי בצורה קלה, אבל עד מהרה התחלנו להרגיש כאבים חזקים ולחצים בחזה. זה היה מפחיד. בירכתי שנשארנו בחיים".

"אמא שלי פרצה בבכי"

לאחר שהבינו שלא יספיקו לערוך את הצילומים לפני החופה, התקשרו השניים להודיע למשפחתם על האירוע המצער. "טילפנתי לעדכן את ההורים במה שקרה", ציינה בת זוגו של יאסין, סחר. "אמא שלי פרצה בבכי, וכולם הגיעו מיד לבית החולים כדי להיות איתנו. זה היה אמור להיות היום המאושר בחיי".

כשהגיעו לבית החולים בנהריה, הופתעו הרופאים מאחר שלא כל יום מזדמן להם לראות זוג צעיר בבגדי כלולותיו מגיע לקבלת טיפול רפואי. "מצבם מוגדר קל", הדגיש ד"ר מיכאל עסאף, רופא אורטופד בבית חולים. "לאחר בדיקות וצילומים שעברו התברר כי הם סובלים מחבלות ומכות יבשות בעיקר באזור הגפיים והגב. עם סיום הבירור הרפואי שוחררו והגיעו ישירות לאירוע.

למרות התאונה שעיכבה מעט את החגיגות, השניים נישאו אמש לעיני 400 בני משפחה וחברים. נותר רק לקוות שהפעם הבאה שבה יבקרו בבית החולים - תהיה בלידה. שיהיה במזל טוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת