ההרוגה הנוספת בפרו: ימית ליניאל בת 22 מכוכב יאיר

באחת מתאונות האוטובוס הקטלניות שאירעו לפנות בוקר בפרו, נהרגה ימית ליניאל בת 22 מכוכב יאיר - כך הותר לפרסום. ימית טיילה בדרום אמריקה עם בן זוגה, שנפצע בתאונה ופונה לבית החולים המקומי. אביה סיפר לחדשות 2: "היא היתה הילדה הכי טובה"

הותר לפרסום שמה של ההרוגה הישראלית השנייה בפרו: ימית ליניאל, בת 22 מכוכב יאיר, נהרגה באחת מתאונות האוטובוס שאירעו לפנות בוקר. אביה סיפר כי היא איבדה את אחיה בעקבות מחלה קשה: "היא היתה הילדה הכי טובה".

בני משפחתה של ימית, מתקשים לעכל את האסון הנורא שפקד אותם. ימית, שיצאה לטיול בתום השירות הצבאי נהרגה בתאונת אוטובוס בין הערים לימה לקוסקו בפרו. את הטיול עשתה ימית עם בן זוגה, שנפצע גם הוא בתאונה ופונה לבית חולים מקומי.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר אביה של ימית בעצב: "היא הייתה הילדה הכי טובה, שאיבדה את אח שלה במחלה קשה אחרי שליוותה אותו כל חייו. היא לא מזמן השתחררה מהצבא, התחילה את דרכה כתצפיתנית. חבר שלה היה איתה בטיול, נפצע בתאונה גם כן ומאושפז בבית החולים".  

ההרוג הנוסף: קצין בטיול שחרור

ישראלי שנהרג בתאונת הדרכים השנייה בפרו הוא רותם תבור, בן 24 מנשר. תבור שימש בשירותו הצבאי כקצין בדרגת סגן בחיל התותחנים. 10 בני אדם נוספים נהרגו בתאונות ו-40 בני אדם נפצעו.  עוד תשעה ישראלים שנפצעו בשתי התאונות מאושפזים בבית החולים המקומי.

ממשרד החוץ נמסר כי שתי התאונות התרחשו במהלך הלילה. הבוקר פנו נציגי המשרד למשפחות בישראל כדי לעדכנן על דבר התאונה, והחלו בהיערכות להטסת גופות השניים, שהיו במדינה כחלק מטיול תרמילאים.

בינתיים, ממשיכים במשפטרת פרו לחקור את נסיבות האסון, כשהחשד הראשוני הוא שמהירות מופרזת גרמה לשתי התאונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת