בת ים: רכב עלה על מדרכה; 3 בני אדם נפצעו

3 בני אדם נפצעו קשה, בינוני וקל לאחר שרכב איבד שליטה בבת ים, עלה במהירות על המדרכה - ופגע בהם. צוותי מד"א פינו את הפצועים לבית החולים איכילוב בתל אביב. המשטרה פתחה בחקירה, 3 חשודים שהיו ברכב עוכבו לחקירה

זירת התאונה בבת ים, היום (חדשות 2)

תאונת דרכים קשה בבת ים: רכב שאיבד שליטה ברחוב בלפור בעיר, עלה על המדרכה, פגע בשלושה הולכי רגל - והתנגש בעוצמה בתחנת אוטובוס. למרות שתחילה העריכה המשטרה כי אישה בת 30 היא שנהגה ברכב, כעת נבדק החשד כי האדם שהיה עימה ברכב - הוא למעשה הנהג.

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה ועכבה לחקירה שלושה אנשים שהיו ברכב - שני גברים ואישה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני לצעירה בת 20 שנפגעה קשה, ולשני נערים בני 16 שנפצעו בינוני וקל. הצעירה פונתה לבית החולים איכילוב בתל אביב והנערים פונו לוולפסון שבחולון.

מחקירה ראשונית עלה החשד כי אישה בשנות ה-30 לחייה היא שנהגה ברכב ואיבדה שליטה מסיבה שטרם ברורה. המשטרה עיכבה אותה לתשאול בעקבות התאונה אז עלה חשד כי האדם שנסע עימה - הוא למעשה הנהג הפוגע.

אופיר פרנטקי, פרמדיק מד"א שהוזעק למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הגענו לזירת התאונה לאחר שקיבלנו את הקריאה בסביבות השעה 15:30. כשהגענו ראינו את הרכב שפגע בתחנה כשהוא עומד על המדרכה, לאחר שפגע כנראה גם בעמוד. מתחת לרכב עדיין היתה צעירה כבת 20 שחילצנו אותה מתחת לגלגלים. טיפלנו בה במקום והעברנו אותה לבית החולים איכילוב. בנוסף טיפלנו בשני בני 16 עם פגיעות בגפיים".

חובש איחוד הצלה שפלה, ניר ליבוביץ', שהגיע גם הוא לזירה עדכן כי "מדובר ברכב שאיבד שליטה ועלה מסיבה שאינה ברורה על גדר ההפרדה ונבלם בתחנת האוטובוס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת