בשל עיצומים: בוטלה טיסת אל-על לרוסיה

טייסי אל-על פתחו הערב בעיצומים, וכבר בוטלה טיסה לסנט פטרסבורג ובחזרה. הטייסים מוחים על פיצוץ המשא ומתן מול ההנהלה על תנאי העסקתם. בהנהלת החברה מסרו כי הטייסים מוחים על כך שנאסר עליהם לשדרג למחלקות מתקדמות טיסות של חברים ובני משפחה. בנוסף אמרו באל-על שהם פועלים למצוא פתרונות הולמים לנוסעים

טייסי אל-על פתחו הערב בעיצומים, לאחר פיצוץ המו"מ על תנאי העסקתם. בשל העיצומים, בוטלה טיסת החברה שהייתה אמורה לצאת הערב לסנט פטרסבורג והטיסה שהייתה אמורה לצאת משם לת"א הערב. גורמים באל-על אמרו כי הטייסים רצו לשדרג חברים וקרובי משפחה לטיסות במחלקות מתקדמות, ולאחר שאסרו עליהם לעשות זאת - הם החליטו על הצעד.

"לצערנו, נציג הטייסים בנציגות העובדים, הקברניט ניר צוק, ביצע על דעת עצמו פעולות שמשמעותן עיצומים, אשר כתוצאה מהן מספר טייסים לא התייצבו הערב לטיסתם", הוסיפו באל-על.

"אי לכך", הסבירו, "נאלצנו לבטל את טיסה LY623 במטוס 737 לסנט פטרסבורג אשר הייתה מתוכננת לצאת הערב בשעה 18:15 ועליה 140 נוסעים, ואת טיסת החזור לתל אביב LY 624 ועליה 132 נוסעים אשר הייתה אמורה לצאת בשעה 23:05".

באל-על הדגישו כי "הפעולות שביצע קברניט ניר צוק, אינן מתואמות, אינן מאושרות ואינן על דעתם של יו"ר נציגות עובדי אל על - אשר אדרי, יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות - אבי אדרי ויו"ר ההסתדרות - עופר עיני. אל על תפעל כדי למצוא פתרונות חלופיים הולמים לנוסעים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת