צפו: צעיר קפץ לבריכה ריקה על ספינה - ונפגע

החופש הגדול רק החל וכבר מתרבים האירועים הקשים על רקע שתיית אלכוהול מופרזת. הפעם, מדובר על צעיר שהתערב עם חבריו שיוכל לקפוץ עם חבריו לתוך בריכה ריקה - ולקפוץ חזרה באמצעות רשת הביטחון. התוצאות היו קשות: הצעיר נפגע קשה בראשו ופונה לבית חולים בלימסול שבקפריסין

הנה עוד דוגמה לתוצאותיה הקשות של שתייה מופרזת. ביום חמישי האחרון יצאה מנמל אשדוד אניית נופש ועליה צעירים רבים שהפליגו בים התיכון בספינה שמציעה אטרקציות רבות כמו הופעות של זמרים והבריכה.

על הסיפון, היו עסוקים הצעירים בעיקר בריקודים ובשתיית אלכוהול, הרבה אלכוהול, מה שכמעט גרם לאסון. צעיר ששהה על הספינה התערב עם חבריו שהוא יוכל לקפוץ לבריכה הריקה, כך שהרשת שנפרשה עליה תרים אותו בחזרה.

למרבה הצער, הדבר לא צלח בפועל, והרשת, שנמתחה על הבריכה כדי שאיש לא ייפול לתוכה, לא הצליחה להגן על הצעיר שנחת על ראשו ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים בלימסול שבקפריסין. זה קרה לאחר שהספינה ביצעה פניית פרסה בחזרה לנמל ממנו יצאה רק זמן קצר קודם לכן.

"הצעיר שנפגע באורח קשה אמור להשתחרר מחר מבית החולים ולשוב ארצה", אמר עופר שטרן מנהלת חברת הספנות שמפעילה את "ונוס" והוסיף: "מדובר בשטות של אותו אדם. אנחנו נמצאים בקשר עם המשפחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת