אישה נמחצה בתחנה המרכזית בירושלים: מצבה קשה

נהג אוטובוס של "אגד" איבד שליטה על רכבו מסיבה לא ברורה והתנגש בשני אוטובוסים סמוך לתחנה המרכזית בירושלים. אחת הנוסעות נפצעה קשה, ועוד ארבעה בני אדם נפגעו קל. בעקבות התאונה נרשמים שיבושים קשים בתחבורה הציבורית בבירה

האוטובוס שהתנגש, היום (חדשות 2)

תאונת דרכים קשה סמוך לתחנה המרכזית בירושלים: נהג אוטובוס אגד איבד שליטה, מסיבה שטרם הובהרה, על האוטובוס בו נהג והתנגש בשני אוטובוסים נוספים. כתוצאה מהתאונה נפצעו חמישה בני אדם, אחת מהם פונתה לבית החולים במצב אנוש.

אבי חובב, סגן מנהל מרחב ירושלים במד"א סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הגענו לזירה בה מצאנו שבעה פצועים, אחת מהן במצב קשה. כל הפצועים ללא יוצא מהכלל סובלים מפגיעות בגפיהם". "חיכיתי לאוטובוס כאשר עמדתי ברחוב יפו", סיפרה אינה, עדת ראייה לתאונה, "ואז אחד האוטובוסים התדרדר לאחור. אנשים ניסו לברוח מהמקום וכשהגענו גילינו מחזה קשה מאוד".

האישה שנפצעה קשה ישבה מימין לנהג הפוגע, ונמחצה בין שני האוטובוסים. כוח של כיבוי אש פעל בסיוע כלים כבדים לחלץ אותה, צוותים של איחוד הצלה ומגן דוד אדום שהוזעק למקום פינה אותה לבית החולים. עוד ארבעה בני אדם נפצעו קל.

אינה, עדת ראייה לתאונה, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "חיכיתי לאוטובוס כאשר עמדתי ברחוב יפו". היא ומספר אנשים נוספים זיהו שאחד האוטובוסים התדרדר לאחור. "אני לא יודעת אם היה נהג מאחורי ההגה או לא, אבל לפתע שמענו קולות פיצוח. אנשים ברחו מהמקום, זה היה מחזה קשה מאוד".

התאונה אירעה מחוץ לתחנה המרכזית בירושלים ובעקבות התאונה נרשמים עומסי תנועה כבדים מאוד באזור, במקביל לשיבושים משמעותיים בלוח הזמנים של התחבורה הציבורית, בעיקר של אוטובוסים בין עירוניים.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת