המשלחת הישראלית בגיבוש האולימפי

פחות משלושה שבועות לפתיחת המשחקים האולימפיים בלונדון וכל 38 ספורטאי המשלחת הישראלית הגיע ליום גיבוש מיוחד. הספורטאים צפויים להיפגש גם עם הנשיא פרס. אז מה הסיכוי לחזור מלונדון עם מדליה ישראלית?

אל המרכז האולימפי שבתל אביב הגיעו הספורטאים שעוד פחות משלושה שבועות ייצאו לייצג את ישראל באולימפיאדה בלונדון. את תשומת הלב של הצלמים משכו, כרגיל, בנות ההתעמלות האומנותית. משלחת הג'ודו הגיעה לא רק עם הצעירים המאושרים שזכו להגיע למשחקים אלא גם עם אריק זאבי, זקן המשלחת ואלוף אירופה בג'ודו, שלונדון תהיה לו האולימפיאדה הרביעית.

"אני מנסה לא לחשוב על זה, אני מניח שכשאגיע לשם אני אתרגש", אמר הג'ודוקא אריק זאבי תוך כדי שהוא מצלם את הנוכחים. 38 ספורטאים ייצגו את ישראל בלונדון, לא המשלחת הגדולה ביותר שהייתה לישראל אך בוועד האולימפי אומרים כי זו האיכותית ביותר.

את דונלד סנפורד קשה לפספס. האצן שהתחתן עם ישראלית הפתיע אפילו את המארגנים שלא רגילים למידות גדולות כל כך. "זה חלום לראות את חמש הטבעות לצד דגל ישראל, זו הרגשה נהדרת, מיוחדת מאוד עבורי", אומר האצן. בתחום הטניס ישראל שולחת שלושה ספורטאים ותיקים - את שחר פאר לצד הצמד אנדי רם ויוני ארליך.

המשלחת הישראלית מצטיירת בגיבוש האולימפי כמצטיינת. נקווה שהם יצטיינו גם בתחרויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת